Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

utwardzenie autka...


Gość Domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie ma, przynajmniej nigdy o takim zestawie nie slyszalem. Możesz ewentualnie poszukać czegoś co nie zmiecie ci tlumienia czyli do 15-20mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Pią 20 Kwi, 2007 17:19 ]

czyli moze byc ciezko z takimi sprezynkami..dlaczego nie chce obnizyc??w somie chcialbym troszke ale nie wiem czy bedzie mozna na feldze 16".Dajac 16 ryzykuje ze jak bym go obnizyl to opona by mi pod wplywem obciazenia mogla ocierac o bude tak mi sie wydaje.Jak sadzicie co bylby lepszym rozwiazaniem 15 czy 16??czy jak dam 16 moglbym go obnizyc,i czy dzieki temu zabiegowi bedzie on lepiej wchodzil w zakrety,bo teraz tro

che sie buja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego boisz sie ze bedzie ci obcierac. zmieniajac felgi nie zmieniasz srednicy kola. chyba ze masz zamiar zalozyc duzo szersze opony.

 

woz na wiekszej srednicy kola zdecydowanie lepiej sie prowadzi. jezdze na 17` i nie ma absolutnie co porownywac z wczesniejszymi 15`.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Domel jak w Setce obniżysz zawieszenie to przy 16" felach z oponkami powiedzmy 205/45/16 na większych dziurach będzie uderzało tylne koło o nadkole.

 

Wiem co mówię, a jak mi nie wierzysz to zapytaj Pablo'sa on to przeżywa na codzień a ja tego doświadczałem jak śmigałem z Nim jego Nyską do Stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam 100nx gt i co mogę doradzić to najpierw sprawdź stan lączników stabilizatora i gumy drążka stabilizatora szczególnie z tylu. Można tez (mam u siebie) zrobić rozpórkę kielichów z tylu(obowiązkowo) a z przodu jak chcesz szybko jeździć w zakrętach :P .

Ważny jest stan amortyzatorów( obowiązkowo gazówki jak ma byc twardo i gwint). Do 100nx jakos dedykowanych gwintów nie spotkalem, a szkoda. Tak więc najtaniej wyjdzie Ci wymiana gum i lączników, poźniej jak będzie malo to rozpórka i twarde amory.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Z chęcią bym się dowiedział tego i owego nt. rozpórek.

Najważniejsze! czy jak gumy i łączniki mam w porządku, a amorki z tylu pójdą do wymiany to czy mogę przed tą wymianą amorków zarzucić rozpórkę?

Macie może jakieś info na temat sprężyn do 100nx-a żeby obniżyć 30 mm? Jeżeli nie byłby to zbyt duży koszt razem z kupnem amorków to bym przy okazji sprężyny twardsze i krótsze zarzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...