Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Konsola i panel


foorest1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak dostać się do konsoli w maximie 1997 usa? Miałem duże radio ale niestety już go niema i przy normalnym jest dziura. Więc kupiłem cała konsole z miejscem na normalne radio. Tyle że teraz niewiem jak się za to zabrać. Co się odkręca a co wypina i to tak co by nic nie uszkodzić.

Jeśli możecie to podpowiedzcie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do us. przynajmniej tak twierdził ten gość. Ale raczej napewno bo już kilka części u niego kupiłem i wsio ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak dostać się do konsoli w maximie 1997 usa? Miałem duże radio ale niestety już go niema i przy normalnym jest dziura. Więc kupiłem cała konsole z miejscem na normalne radio. Tyle że teraz niewiem jak się za to zabrać. Co się odkręca a co wypina i to tak co by nic nie uszkodzić.

Jeśli możecie to podpowiedzcie.

Pozdrawiam.

 

Moze pomoze opis wersji europejskiej? Pewnie nie duzo sie rozni.

 

W wersji europejskiej wyciaga sie z zatrzaskow ten plastik w okolo dzwigni zamiany biegow ktory idzie az do zapalniczki, za nim sa 2 sruby, jedna widac a druga jest za popielniczka ktora tez jest na 1 srubie.. Gorne nawiewy wyciaga sie razem z przyciskami awaryjnych i grzania tylniej szyby, delikatnie do przodu calosc i zatrzaski pownny puscic, bedziesz widzial 2 kolejne sruby. Te 4 sruby trzymaja cala konsole (nie zapomnij o kablach z tylu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyuciagnac juz wiesz , bo Grzechu opisal ;) A pytalem o wersje dlatego poniewaz sam sie przekonalem na swoim przykladzie, ze ta glowna ramka co sie montuje radio, ma inna glebokosc i szerkosc montazu w wersji US. Ja mam EU i musialem sie troche nakabinowac zeby sie dalo przykrecic ;)

foorest daj znac czy foty doszly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że doszły. Dzięki wielkie. Jeszcze tego nie zrobiłem bo troszke czasu mało. No i musze podjechać do gazownika żeby mi powiedział czy będzie trzeba robić nową regulacjie gazu.

Jak mi się uda to dziś wymieniam konsole.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...