Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CHIP DO DENSO


Gość Albin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mastersowi udało się zachipować Toyotę 2,2 d4d D-cat 177KM czyli silnik sterowany Kompem denso - takim samym jak Nissan 2,2dci i 2,5dci- silniki montowane w Pathfinderze,Navarze, x-trailu, primerze, almerze. :)

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=42713

P.S mam nadzieję ,że nie jest to box :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny wynik.

Mnie tylko ciagle zastanawia, czemu Toyoty z 2.2 maja 164KM w serii i mozna je ponad 200KM dłubać, a moja Primera ma 2.2 Di i ma 126 w serii i na stronie Marka jest, ze na 155 ja dłubnie.

Czym sie te silnik az tak bardzo różnią? Może dałoby się zrobić jakis swap elementów silnika z Toyoty do Primery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do różnic w układzie zasilania między toyotą i p12 126KM mogę się wypowiedzieć: toyota ma najnowszy system comon rail oparty na piezoelektrycznych wtruskiwaczach a primera w pierwszym wypuście jedynie CR 2 generacji, ale to i tak poprawa w stosunku do n-16 2000-2002 gdzie nawet common rail 1 generacji nie było tylko pompa wtryskowa.Jak życie pokazuje im wydajniejszy wtrysk tym większe moce idzie uzyskiwać - do momentu jak turbo wyrabia. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiesz moze jakie wieksze wydajniejsze wtryski i od czego mozna zalozyc do P12??

Ewentualnie piszesz na streetracing o pompie z 2,5. Jakie ona ma oznaczenie i czy do diesla P12 da sie ja wlozyc? Kurcze troche sie przyzwyczailem do auta i cos szybszego by sie przydalo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa od 2,5 Di nie pasuje bo to układ bez common rail a ty masz common rail bosch.Wtryski nie wiem od czego podejdą bo nowsze p12 , t30 itp miały wtrysk denso.Moszę pomyśleć a jak wymyślę to dam znać.Napewno zbadaj ile masz teraz KM/nm bo może wystarczy wgrać dobry/lepszy program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...