Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ciekawostka - sedan z wycieraczką tylnej szyby.


Gość cylo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś widział aby primerka w sedanie miała wycieraczkę z tyłu, bo moja np ma :P

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...065ccc41ad.html

 

Przekopałem net i do tej pory wszyskie, które oglądałem były bez. Ciekawe czy ktoś ma jeszcze jakąś nietypową. Słyszałem, że są nawet takie z napędem 4x4.

 

Sie-ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, są u mnie pod blokiem parkuje czasem P11 w sedanie wersja SE z 99 roku i ma wycieraczkę z tyłu... Inne też widziałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista sprawa wycieraczka w sedanie tylko w p11 ten sedan to taki prawie liftback, szyba jest mocno pochylona tylko ze nie podnosi sie z klapa jak w liftbacku

 

nie wyobrazam sobie jakby wygladal sunny sedan z wycieraczka :D hehhee to by dopiero bylo..... :) hehe

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta konkretnie pochodzi z Francji. Kupiona 3 lata temu.

U nas raczej chyba jest to bardzo nietypowe (właściwie to niewidziałem jeszcze u nikogo czegoś takiego). Muszę przyznać, że wynalazak szalenie praktyczny.

 

Zaraz podkleję fotkę jak ciekawie jest schowany silniczek napędzający wraz z całym mechanizmem.

 

Sie-ma.

 

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2007 18:28 ]

tak to wygląda

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/caeca620ea47984b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Witam

A po co tam wycieraczka w sedanie?

U mnie gdy cały samochód jest brudny to szyba z tyłu jest czysta.

Pozdrawiam

np. jak pada deszcz a stoisz w korku, czy zima ;) ja uwielbiam jak auto ma ta wycieraczke niby szczegol, ale jest wg mnie szalenie praktyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sunnym by to nie przeszlo klapa jak sie otwiera jest blisko szyby w primerze p11 widze rozwiazanie otwierania klapy (zawiasy) calekim inne

 

ale szalenie praktyczne zima przy opadach sniegu i i jak deszcz napada, nie wspominjac o parkingu

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz minusy tego wynalazka:

 

1. Jak kiedyś włożyłem wózek dla dzieciaka do bagażnika to potem nie mogłem go wyjąć - tak blacha osłona trochę wystaje i zmniejsza prześwit otworu w bagażniku (ale i tak fabrycznie nic dużego nie można tam wsadzic).

2. Jak jadę więcej jak 130 to sik zamiast na szybę to idzie prawie w pionie

3. Pozatym ciekawe gdzie kupić taką szybę jak coś się rozbije

 

Sie-ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz minusy tego wynalazka:

 

1. Jak kiedyś włożyłem wózek dla dzieciaka do bagażnika to potem nie mogłem go wyjąć - tak blacha osłona trochę wystaje i zmniejsza prześwit otworu w bagażniku (ale i tak fabrycznie nic dużego nie można tam wsadzic).

2. Jak jadę więcej jak 130 to sik zamiast na szybę to idzie prawie w pionie

3. Pozatym ciekawe gdzie kupić taką szybę jak coś się rozbije

 

Sie-ma

powyzej

 

chlopie powyzej 130 to u nas zadko auta jezdza na trasie, jak tak grzejesz i to w zime gdy pada snieg bo w tedy najczesciej sie uzywa wycieraczki tylnej to jestes samobujca , nie boisz sie o dzieci ,zrobisz komus krzywde ZABRAC PRAWKO!!!

A szyba brudzi sie jak w kazdej innej primerze sedan bez wycieraczki tyle ze tu jak zwolnisz mozesz oplukac szybe a w innej bez wycieraczki musisz sie zatrzymac na stacji i umyc :) wiec nie widze minusu tulko zdecydowany PLUS.

co do szyby koszt 1754zł dostepna na zamowienie w cigu tygodnia :) zawsze mozesz kupic tez zwykla a nawiercenie otworu kosztuje 80zł, albo nie nawiercac wsadzic zwykla a zdjac wycieraczke :one: i tez git , wymina w tedy kosztuje tyle co w zwyklej a masz satysfakcje ze miales wycieraczke ;)

W nowym aucie pierwsze skrzypce gra cena i pewnie nie wzia bym takiego dodatku ale w uzywanym jak by byla to bym byl zadowolony.

A ze wuzek nie wchodzi trudno bylo sprawdzic przed zakupem auta lub wozka .Twoja nieuwaga.

pozatym jak moze wyejsc i nie chceiec wyjsc pod tym samym katem[fizycznie nieomozliwe] chyba ze od pobytu w bagarzniku rosnie :sylwester:

 

A I MROZU mial jeszcze tez w jakims sedanie wycieraczke z tylu ie pamietam co to bylo ale bordowe bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze wuzek nie wchodzi trudno bylo sprawdzic przed zakupem auta lub wozka .Twoja nieuwaga.

pozatym jak moze wyejsc i nie chceiec wyjsc pod tym samym katem[fizycznie nieomozliwe] chyba ze od pobytu w bagarzniku rosnie :sylwester:

 

Wózka raczej się nie wsadza aby postał sobie w bagażniku razem z autem na parkingu. Nie przyszło Ci to do głowy, że jak auto jest w ruchu to zawartość bagażnika ma prawo się przemieścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cylo, Pytanie z innej beczki: czy zmieniarka była tam od nowości, czy przenosiłeś ją?

a co do tej wycieraczki, to lepiej by wyglądała gdyby leżała. Osobiście nie podoba mi się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav1975,

Zmieniarkę montowałem sam.

Zmieniarka jest z allegro, a kabel z serwisu. Jeżeli interesuje cię jak to podłączyć (sprawdz może był już opis) to zapodam jak to zrobić krok po kroku.

 

Sie-ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav1975,

Zmieniarkę montowałem sam.

Zmieniarka jest z allegro, a kabel z serwisu. Jeżeli interesuje cię jak to podłączyć (sprawdz może był już opis) to zapodam jak to zrobić krok po kroku.

Mam podłączoną fabrycznie, tylko że w innym miejscu i mi trochę wadzi (z lewej strony bagażnika, stoi pionowo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav1975,

Zmieniarkę montowałem sam.

Zmieniarka jest z allegro, a kabel z serwisu. Jeżeli interesuje cię jak to podłączyć (sprawdz może był już opis) to zapodam jak to zrobić krok po kroku.

Mam podłączoną fabrycznie, tylko że w innym miejscu i mi trochę wadzi (z lewej strony bagażnika, stoi pionowo)

 

A jakie masz nadwozie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...