Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zlacze elastyczne


Gość rychu25

Rekomendowane odpowiedzi

chce wstawic zlacze elastyczne poniewaz oryginalne polaczenie sie rozsypalo a bylo montowane na dwie sruby ze sprezynkami. teraz chcialbym wstawic wlasnie zlacze elestyczbne tylko nie wiem jakiej dlugosci zebuy bylo wszystko dobrze.p10silnik 1,6 16v z 1995r. dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rozerwała mi się rura wydechowa na tym łączeniu sprężynowym druciarze wstawili mi zwykłą rurę. Po miesiącu znowu to samo. W końcu po dwóch takich razach pojechałem dzisiaj do najlepszego w W-wie fachowca od tłumików, czyli pana Tomali (kryptoreklama: ul. Harfowa 4 na Ochocie) i tam wstawili mi złącze sprężynowe jak w oryginale (nazwali to przegubem). Plecionkę odradzili, bo fabryki się nie poprawia. Bosal produkuje taką rurę, ale chce za nią coś koło 400pln.

Co do plecionki - długość chyba nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Ważna jest średnica wlotowa plecionki (chyba 45mm).

Ja jednak polecam Ci łącze jak fabryczne.

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to złocze przymocujesz do rury przyspawasz?co to za złącze a dokładnie z czego(materiał)?jakaś fotke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...