Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co nowe swieczki i komplet filterkow


woro_woro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis wymienilem swieczki (ngk bkr6ey-11), olej valvoline 10w40, i filtry knecht (lx 307, oc 195, kl 171)

 

Teraz to dopiero diabel!

 

Zastanawiam sie skad mialem dziure mocy w przedziale 2,5-3,5 tys obr. Mozliwe ze swieczki nie dawaly rady? Teraz to jest jazda dopiero! Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wymienilem swieczki (ngk bkr6ey-11), olej valvoline 10w40, i

Zastanawiam sie skad mialem dziure mocy w przedziale 2,5-3,5 tys obr. Mozliwe ze swieczki nie dawaly rady?

Czy owa dziura w mocy była na benzynie i gazie? Bo u mnie na benzynie do 3.5 tys. obr./min. jest mułek. Na gazie chodzi jak rakieta. Wymiana filtra paliwa nic nie dała.

 

EDIT:

Dziury już chyba nie mam. Pomogło wyczyszczenie przepływomierza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na benzynie byl zwawszy. Ale po wymianie swieczek mam moc takze na nizszych obrotach. Nie mowie o 4tys + bo to poezja po prostu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm u mnie kiedyś na benzynie też był żwawszy, ale od momentu jak auto coś zmuliło, to na benzynie strach jeździć. Na gazie jest normalnie - nie ma żadnej dziury w mocy. W wolnej chwili pomyślę nad zmianą świec, ale wydaję mi się, że w przypadku uwalonych świec, na gazie też by coś nie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba na tych swiecach to juz trosze przejechales, ze po wymianie auto lepiej chodzi

 

Ostatnio wymieniłem świeczki po przejechaniu 18 tysięcy, przy okazji załorzyłem o stopień zimniejsze (BKR6EY-11 zamiast BKR5EY-11).Do tego doszedł nowy filterek powietrza i autko faktycznie jakby nabrało więcej wigoru :-D

Mam wrażenie że żwawiej reaguje na gaz.

 

Także regularna wymiana świec (najlepiej co 15 tysi razem z wymianą oleju) jak najbardziej wskazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...