Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mam zamiar kupić Primere


Gość piotras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukas200sx

ma łańcuch rozrządu bardzo trwały, ale silnik niestety jest kolizyjny. Pęknięcie łanucha to sporadyczne przypadki, wynikające z zanidban bądź wady matriałowej! Są tak sporadyczne, że nie bierze się ich pod uwagę! Jest tam po to łańcuch, aby był bezobsługowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięcie łanucha to sporadyczne przypadki, wynikające z zanidban bądź wady matriał

Czy takie sporadyczne to bym nie powiedział.wystarczy poczytać.

A jak można zaniedbac łańcuch ? kiedys wymieniało się dużych fiatach ale teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas200sx miał chyba na myśli zaniedbania w postaci kiepskiej jakosci olejów, zbyt małego poziomu oleju w silniku, zbyt rzadkich wymian oleju, niedbałego montażu łańcucha przy wymianie itp. Wszystko to jest w stanie wpłynąć na jego żywotność (oczywiście nie tylko na żywotność samego łańcucha ale i całego silnika) więc mam nadzieję, że widzisz że jednak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest w stanie wpłynąć na jego żywotność

Odkąd pamiętam to łańcuch się wymienia jak przeciera obudowę z powodu wyciągnięcia. Pękniecia to bardzo rzadka sprawa. Tutaj już kilka było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas200sx

Et napisał " Czy takie sporadyczne to bym nie powiedział.wystarczy poczytać " a potem "Pękniecia to bardzo rzadka sprawa".

 

węsze symptomy psychiatryka :D jak ktoś nie wie po co jest łańcuch itd to po co sie udziela.....

 

Patrz post bullit, który wytłumaczył o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas200sx

Symptomy - objawy chorobowe które wymagają leczenia psychiatrycznego:)

Pierwsze symptomy pojawiły się u ciebie od momentu rejestracji w NssanKlub i udzieleniu się w wątku na temat łańcucha rozrządu. Po co o czyms pisać, jak sie nie ma nic do powiedzenia na ten temat !!!

 

Pozdrawiam, bez nutki ironii w tekscie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisaleś

ma łańcuch rozrządu bardzo trwały
,

a ja odpisałem , że nie bo są posty na tym forum o pękaniu lańcuchow.

I ja też bez ironii:

oprócz tego , że nie znasz się na psychiatrii to i z językiem polskim masz problemy (połączenie słów symptomy i psychiatryka) :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest w stanie wpłynąć na jego żywotność

Odkąd pamiętam to łańcuch się wymienia jak przeciera obudowę z powodu wyciągnięcia. Pękniecia to bardzo rzadka sprawa. Tutaj już kilka było.

 

Po czym można poznać że przeciera obudowę?

nie bardzo rozumiem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas200sx
napisaleś
ma łańcuch rozrządu bardzo trwały
,

a ja odpisałem , że nie bo są posty na tym forum o pękaniu lańcuchow.

I ja też bez ironii:

oprócz tego , że nie znasz się na psychiatrii to i z językiem polskim masz problemy (połączenie słów symptomy i psychiatryka) :).

Pozdrawiam

ej, Ty tak nie bierz wszystkiego do siebie, żartobliwie prowadziełem rozmowę :)

 

pozdrowienia :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...