Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K12 troche


Gość marcin101
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 osób na pokładzie silniczek 1200 bez problemu 150 km/h

Troche ciezko sie prowadzila bo wial duzy wiatr

A ogolnie silniczek dynamiczny, zuzycie paliwa satysfakcjonujace, komfort wystarczajacy (jakies 10 km po kocich lbach jechalem)

Prowadzenie dobre

Tylko ten wyglad rozdeptanej zaby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jak urazilem rzecz gustu oczywiscie

dla mnie pod wzgledem konstrukcyjnym autko bez zarzutu a wyglad oczywiscie jest sprawa indywidualnej ocedny kazdy ma swoj okreslony gust

chcialem tylko napisac ze mnie sie nie za bardzo podoba ;) ale za to mojej zonce podoba sie rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin101

Nie wieszac juz psow na k12 dzieki temu wygladowi 5 osob (nienajmniejszych, uczniowie szkoły sredniej 3 i 4 klasa) w miare wygodnie przejechalo 140 km w jedna strone bez przerwy (nie liczac jednej przerwy moczowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciulek

"prawie jak porsche" tej jawert nie wiem czy ta Primera ktora masz na awatarze jest Twoaj ale uwazam ją za brzydszą od micry (nie gniewaj sie). Micra jest brzydka ale ta primera chyba sposrod wszystkich nissanow najbrzydsza... I ten tyłek... blee..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin101

no i w ten sposob luzne wnioski dotyczace k12 zakonczyly sie przerzucaniem argumentow ktore monstrum jest najbrzydsze Proponuje na najbrzydsze renault thalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niewiniatko22
Proponuje na najbrzydsze renault thalia

I w dodatku za***iscie kiepsko sie je prowadzi, z silnikiem 1.4 ... Wracalam z Mazur takim w zeszlym roku ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówa
rozdeptanej żaby

prawie jak porsche :D (no nie mogłem odpuścić - wybaczcie) :P

prawie robi wieeeeelka roznice, z wygladu w czerwieni to mi sie akurat podoba ale fakt wyglad to rzecz gustu.....co do spraw technicznych to ruznica wieka.........klasyk to to nie bedzie :| i zdlugo wiecznosci i bezawaryjnosci nie zaslynie ;) przepraszam wlasciceli i wlascicelki k12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciulek

Ja na jedno z najbrzydszych aut zaproponuję również najnowszą vectre kombi! W sedanie jest ładna kombi porażka! Z thalią się zgadzam ale ta primera i tak brzydsza. Chyba jedno z najbrzydszych aut jakie widziałem.

 

Osobiście jestem posiadaczem K11 do zakupu namówił mnie tatko... Z początku mi się nie podobała teraz już się przyzwyczaiłem. Poza tym mało które 14 letnie auto ma wygląd na czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niewiniatko22

Rysiu, no prosze Cie, a widziales reklame, jak Ta Meganka wchodzila, slodka ;)

Ale fakt, faktem... Taka srednia jest.

Ja kiedys sie wozilam ta stara... żółtą... mam bardzo fajne wspomnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiu83

no pierwsza niczego sobie tak akurat ładne alumki i głośny wydech i dziewczyny z pod wiejskiej dyskoteki są Twoje...... :P nie wiem nie miałem i mieć nie będę :D MEGANY of course :D

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 02:37 ]

co by tu jeszcze?

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 02:40 ]

FORD FUSION.......... ten samochód chyba powstał z odpadków tłoczonej blachy w fabryce było jej tyle że starczyło na nowy samochód :D

 

całkowite przeciwieństwo tej dyskusji to nowy FORD MONDEO :D miodzio fura :D

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 02:40 ]

i co z tego że FORD?? :kosci: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie gniewaj sie)

niby za co ; wolny kraj, dopóki ne używasz słów powszechnie uznanych za obraźliwe możesz mówić na temat MOJEGO samochodzika co Ci się tyko podoba - o gustach się nie dyskutuje

 

dodam tylko że jakby wszystkim podobało się to samo to świat byłby przenudny

 

i zdlugo wiecznosci i bezawaryjnosci nie zaslynie
a który z nowo produkowanych zasłynie i to jeszcze użytkowany na naszych cudownych drogach - teraz produkuje się większość rzeczy (nie tylko samochodów) na kilka, góra kilkanaście lat użytkowania i potem na recykling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nocturne

Ja tylko dodam, że IMHO silnik to największa zaleta Micry. Jest po prostu niesamowity. Mój 1.2 80KM z czterema chłopami łącznie ok 360kg bez problemu osiągnęła 180km/h. A ten 1.4 to już poezja jak na tę klasę aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin101

Marudzicie,

silnik 1.2 do tego auta to rewelka, wystarczy zeby go niezle ciagac po drodze jak wyzej napisalem 150 w 5 niemalych sztuk (najmniejsza 70 kg) wiecej nie jechalem bo jako nauczyciel nie moge dawac koszmarnego przykladu

deski jeszcze nie bylo, malenstwo moze wiecej

Tak wiec prosze nie kpic z 1,2 w mikrze bo to niezle latajacy samolocik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...