Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ZLOT Borsk 2007


Szalony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maxymalni!!!! Czemu nas tak malo jedzie do Borska ???

Pomijajac chlopakow za WielkiejWody, ktorzy faktycznie maja dosyc daleko ;), to jest nas przeciez sporo. Z tego co widzialem to zadeklarowal sie JacaV6, psujaut, karol i Butryn( jakby nie bylo stary Maximiarz, chwilowo bez Nissana ;)) i ja. Jesli kogos nie zauwazylem na liscie to sie zglaszac ;)

Jest taka fajna okazja zeby sie kilka maximek spotkalo :027:

 

1. JacaV6

2. psujaut

3. Szalony

4. karol

5. Butryn

6. GRZECHu

7. Bushman

8. Maxi-Dyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bushman

:)

Oczywiscie ze bede Kasa juz wplacona :) Polatam dziury w bagazniku powymieniam kilka czesci i postaram sie wyeliminowac dziwne stukania aby moc dotrzec calo i bezpiecznie :) Oczywiscie przy okazji popadne w kolejne dlugi ale to nie szkodzi :) Tak wiec mam nadzieje spotkac sie z Wami w Borski a przy okazji pochlonac troche wiedzy na temat Maximki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxymalni!!!! Czemu nas tak malo jedzie do Borska ???

Może ktoś jeszcze dołączy , zobaczymy :D I tak się cieszę , że Maxima Team będzie na Zlocie widoczna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w noge bedziemy mogli zbudowac bardzo silna druzyne i wystawic w tym roku jako oddzielny team ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapisałes sie na zlot i zapłaciłes?? :)

 

Oczywiście, jak taka impreza mogłaby sie odbyć bez najładniejszej Maximy :D

 

juz cie dodalem bo autor tematu ciezko zapracowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapisałes sie na zlot i zapłaciłes?? :)

 

Oczywiście, jak taka impreza mogłaby sie odbyć bez najładniejszej Maximy :D

 

ja tam sprawdze czy dbasz :D:D:D i kurka ta kase co ukrylem pod siedzeniem nareszcie odzyskam :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz cie dodalem bo autor tematu ciezko zapracowany

 

Heh..... dobrze ze Ty jeszcze trzymasz reke na pulsie.

 

Maxi-Dyla !!! No sprawdzimy jak Maximka sie trzyma juz chyba w drodze do Borska ;) Ja tam zalozylem juz dodatkowe 50zl wiecej na paliwko. Z Grzechem ustalilismy ze sciagamy blachy i grzejemy non stop okolo 200km/h oczywiscie + - 40km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxi-Dyla !!! No sprawdzimy jak Maximka sie trzyma juz chyba w drodze do Borska ;) Ja tam zalozylem juz dodatkowe 50zl wiecej na paliwko. Z Grzechem ustalilismy ze sciagamy blachy i grzejemy non stop okolo 200km/h oczywiscie + - 40km/h :D

 

Szalony ja nie moge tak szybko jechac... powyzej 240 km/h CB mi nie dziala bo antena sie ustawia poziomo :(

oczywiscie tylko zaryuje :) najwiecej lecialem 210 i balem sie wiecej... opony zimowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wy to robicie za maxi wam leci wiecej jak 130 mph??

ja swojej nigdy tyle nie bujnolem, no chyba ze macie wiecej prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wy to robicie za maxi wam leci wiecej jak 130 mph??

ja swojej nigdy tyle nie bujnolem, no chyba ze macie wiecej prostych

 

Prosta zawsze sie znajdzie :)

Powiem Ci ze w niedziele lecialem sobie do tesciow i nagle patrze na budzik a tu 220, muzyczka leciala dosc glosno, wiec silnika nie bylo slychac. Oczywiscie zaraz zwolnilem bo to byla droga miedzy lasami :D

 

A najszybciej lecialem Maximka 240 i wiecej sie balem bo tyle co samochud kupilem i lecialem do domu bez ubezpieczneia AC. Czy licznik by zamkla to nie wiem, ale napewno jeszcze troche by dala rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja lecialem 130mph kiedys, ciagla dalej ale mi sie droga konczyla, moglbym dalej pociagnac ale na hamowanie nie mialbym miejsca.

 

ok nie robmy OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxi-Dyla
Maxi-Dyla !!! No sprawdzimy jak Maximka sie trzyma juz chyba w drodze do Borska Ja tam zalozylem juz dodatkowe 50zl wiecej na paliwko. Z Grzechem ustalilismy ze sciagamy blachy i grzejemy non stop okolo 200km/h oczywiscie + - 40km/h

I to jest bardzo dobra koncepcja! po co ma się nam podróż dłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zalozylem juz dodatkowe 50zl wiecej na paliwko. Z Grzechem ustalilismy ze sciagamy blachy i grzejemy non stop okolo 200km/h oczywiscie + - 40km/h

Kiedy wyjeżdżacie i o której planujecie zdobyć Borsk ? :diabel2:

My z Wawy planujemy coś koło 22 w środe ruszyć, nie wszyscy, kilka aut ale jak będzie sie okaże pod koniec miesiąca, z ekipy która sie klaruje na środe będą same szybkie furki także średnia wyjdzie coś 200 km/h :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...