Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N15 klima,prośba o poradę


Gość carvel

Rekomendowane odpowiedzi

witam

po ciężkich bojach z klimą w n15 udało mi sie wybadać ,że przepuszczała mi chłodnica i uciekał freon,oddałem na spawanie żeby naprawili, jutro mam odebrać.

powiedzieli mi że trzeba wyciąć 3 rzędy z chłodnicy od góry a wsumie jest 30,(wsumie wyciek był na samym łączeniu z tą główna rurką,także już niewiem)

no i mam pytanie czy jak to zrobią to będzie ok?? czy ktoś miał taką usterkę i ma wycięte kilką rzędów? czy to jest już chłodnica do wymiany, czy można będzie na niej jeździć jeszcze bez problemu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo chlodnica ma ja jakis zapas, wiec dzialac na pewno bedzie. Skoro juz oddales, to pewnie sm sie przekonasz :)

Nowa chlodnica na pewno by trzepnela po kieszeni, zawsze warto zorientowac sie jaka jest roznica w "wycinaniu" 10% chlodnicy w porownaniu do kupna uzywanej - moze sie okazac ze nie warto wycinac, zwlaszcza ze sprawadzaja duzo samochodow na czesci.

Napisz koniecznie jak Ci poszlo, moze komus sie to przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie okazalo ze chlodnica szrot, wycieli 3 rzedy i dalej puszczala :( no niestety, musze znalezc inna, mzoe ktos ma taka albo od innego samochodu ktora by pasowala??: wymiary mojej 690x291x16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...