Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nie dzialaja zegary


Gość jabar2

Rekomendowane odpowiedzi

czesc skoro tu juz jestem to przedstawie kolejny problem:P mialem chyba jakies zwarcie elektryczne podczas podlaczania radia i przestaly mi dzialac zegary(czyli predkosciomierz obrotosciomierz,wskaznik paliwa itd) czy moge to jakos sam naprawic czy pozostaje mi tylko mechanik?z gory dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie watpie, jak sprawdzales bezpieczniki?

a sluchaj bezpieczniki sprawedzales optycznie czy miernikiem

Ty masz zegary te po 93 roku, jesli tak to nie widzialem ich ale moze w zegarach jest jakis bezpiecznik, albo dioda, sprawdz czy dochodzi zasilanie do zegarow na kostce, sa 3kostki poszukaj na schemacie gdzie jest glowne zasilanie zegarow, pewnie dochodzi pare np + kiedy wlaczamy zasilanie np ze stacyjka

 

piszesz ze nie dziala paliwo obrotek prekosciomierz ico jeszcze, czy kontrolki, olej, ladowanie, reczny, drzwi ,swiatla kierunki dzialaja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i optycznie i miernikiem ale tylko te pod kierownica i nie widzialem tam zadnego ktory by pasowal do zegarow. ok sprawdze na tej kostce ale najpierw napisz mi gdzie ja znajde bo ogolnie to jestem zielony w samochodach.nie dziala tylko obrotek,predkosc,paliwo i nie wyswietla stanu licznika i zegarka.wszystkie pozostale kontrolki dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest problem nie znam zegaorw od wersji po 93 roku ja mam jeszcze napedzane linka czesc jest pewnie podobna, ale sciagnij schemat czy serwisowke i szukaj

pod maska nic nie bedzie a bynajmniej tak mi sie wydaje, poszukaj po oznaczeniach ztylu zegara niektore piny sa opisane

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w almerze podłączałem Cb radio wywaliłem bezpieczniki i nie miałem podświetlenia zegarów i jeszcze kliku rzeczy - okazało się że wywaliło mi bezpiecznik pod maską z tego co pamiętam to był 10 A po wymianie było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...