Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wyrzucilem stozek


VQPower

Rekomendowane odpowiedzi

dzis wywalilem stozek i wsadzilem stokowy uklad dolotowy.

mniam mniam, powrocily utracone Newtony

 

no nie gadaj ze teraz lepiej chodzi? mierzyles moze z i bez stozka na hamowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wywalilem stozek i wsadzilem stokowy uklad dolotowy.

mniam mniam, powrocily utracone Newtony

 

no nie gadaj ze teraz lepiej chodzi? mierzyles moze z i bez stozka na hamowni?

 

nie mierzylem ale czuje ze od dolu bardzo ladnie ciagnie, lepiej jak ze stozkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob pisze ze przy stozku dol sie pogorszyl ale nie myslalem, ze az tak bardzo :(

 

Kusi mnie zeby porownac na hamowni wkladke sportowa co ma Szalony i oryginalny filtr powietrza, szkoda ze w czestochowie 150 krzycza za hamowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryczny > stozkowy

 

Jest duza roznica. Jak jeszcze mialem maxi to przez dluzszy czas jezdzilem na stozku, jak zmienilem na orginal to roznica byla wielka.

 

W maximce sa dobrze dopracowane orginaly i naprawde nie ma sensu wkladac stozkowych.

 

To co ma Szalony to inna sprawa - to jest orginal z wiekszym dolotem powietrza, i na tym sie nie traci na dole sily tak jak na stozku. Jest to najblizsze do orginalu (roznica nie odczuwalna) a i glosik daje ladny.

 

A co najlepsze to jest mod za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie zeby porownac na hamowni wkladke sportowa co ma Szalony i oryginalny filtr powietrza, szkoda ze w czestochowie 150 krzycza za hamowanie

Przypuszczam, (choć to zaledwie słabe przypuszczenie !), że różnica, jeśli nawet - to będzie znikoma.

Wkładkę K&N pomimo to dzisiaj zamówiłem, uznając że da ona więcej powietrza, a także że może choć trochę poprawi się dżwięk mojej w pełni fabrycznej V6-ki.

 

PS. Wybacz W. Wacu, że nie odniosłem się do Twojego postu, ale poprostu nie potrafię się do niego w żaden sposób ustosunkować.

 

PS.2 Opinia Butryna została przeze mnie przeczytana dopiero po wysłaniu mojego postu, nie wziąłem więc jej pod uwagę.Wnioskuję, że albo Butryn inaczej niż ja zrozumiał Grzecha, albo ja muszę się jeszcze dużo od Was nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...