Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opis progamowania alarmu


GRZECHu

Rekomendowane odpowiedzi

Pare postow bylo o alarmie i o jego funkcjach jednak nigdzie nie moge znalezc jak sie go programuje. Dokladnie chce wlaczyc miganie swiatlami po zamknieciu/otwarciu drzwi.

 

W bagazniku przy zamku jest modul, ktorym steruje alarm, odpowiedzialny za wlaczanie i wylaczanie awaryjnych. Udalo mi sie to rozebrac i jak zetkne styki to migacze swieca.

Alarm i ten modul przerywajacy sa sprawne bo jak wlaczy sie alarm (zamkne sie w srodku i probuje odtworzyc drzwi) to wyje (klakson) i awaryjne migaja.

 

Szukalem na maxima.org vqpower i nic o tym nie ma :( Moze ktos wie jak to sie programuje? Po niedzieli pojade do serwisu zapytam czy wiedza jak sie to programuje i ile za to chca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do obojetnie jakich alarmistow. Oni za pare groszy podepna sie do Twojej centralki i zrobia co zechcesz bez grzebania, kombinowania i rozbierania na czesci pierwsze. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do obojetnie jakich alarmistow. Oni za pare groszy podepna sie do Twojej centralki i zrobia co zechcesz bez grzebania, kombinowania i rozbierania na czesci pierwsze. ;)

 

Pozdrawiam.

 

No nie tak latwo z tym, juz dzwonilem: "nie mamy czasu" "duzo bedzie kosztowalo" "to nietypowy alarm" "nie zakladane u nas"

 

mam pare namiarow na fachowcow w okoliczy czestochowy wiec poprobuje jeszcze, z drugiej strony nie chce zaplacic niewiadomo ile za glupie swiatla przy zamykaniu auta... ale sprobuje jeszcze w innych miejscach popytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często usprawiedliwiają się tym, że nie był u nich zakładany... Ale wystarczy ich nakierować jaką centrale posiadasz i wtedy po max godzinie oględzin już powinni wiedzieć co piszczy w trawie, no chyba że na prawdę masz jakiś MEGA-TURBO-ULTRA alarm;) to wtedy trzeba za wschodnia granice podjechać do warsztatu. Zrobią to od ręki 'w ciemno' i na tak zwanego czuja ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce wlaczyc miganie swiatlami po zamknieciu/otwarciu drzwi.

U mnie jest tak od zawsze . Jeśli to w czymś pomoże , to możesz do woli sprawdzać moją Maximę . Tyle , że chyba dopiero w Borsku :|

Swoją drogą - zapytam znajomego fachowca z ASO Nissana , jak coś konkretnego podpowie - dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...