Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Etka do Almery n15


Gość drwyspa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość drwyspa

Witka

Macie może? Albo ktoś wie gdzie tego szukać? Bardzo by się przydała, może jeszcze jakiś katalog części.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Etka to jest tylko program do grupy VW, Audi, Seat itp.

Mialem gdzies jakis programik gdzie i Primerka byla, ale jak on sie nazywal to nie pamietam. O juz wiem to jest AUTODATA i tam sa chyba wszystkie samochody.

Zamiast ETKI poszukaj czegos takiego jak ETOS (chyba tak sie pisze jesli dobrze pamietam).

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten :

ed2k://|file|Nissan%20Electronic%20Parts%20Catalogue%20v4.33%202005%20(Fast%20System)(Manual%20De%20Recambios).rar|207414201|D53B293E38636D719D5F69D78B102019|/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Hmm, a gdzie to wkleic, zeby ten sam sciagnac, bo nie za bardzo obczajam emule.

 

 

POZDRAWIAM.....

 

[ Dodano: Wto 08 Maj, 2007 20:17 ]

Aha i czy to sciagnales jako plik "obraz plyty"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ynio, a powiedz jeszcze jak to uruchomic, bo juz pol dnia sie mecze i nie chce mi to pojsc.

 

Ja uzywam do obrazów daemona. Montujesz w tym obraz, instalujesz i odpalasz i dziala :)

Nic trudnego. Mozna jeszcze wypalic na plyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Hmm, jak to co sciagnalem to jest rarem spakowane. Rozpakowale, pozniej znowu cos tam mialem rozpakowac i byl gdzies tam plik instalacyjny i po zainstalowaniu nie moglem uruchomic. Zaraz jeszcze popatrze, moze czegos nie zauwazylem.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Właśnie nie ma tam tego pliku. Rozpakuje jeszcze raz i zobacze ponownie.

 

 

POZDRAWIAM.....

 

[ Dodano: Nie 20 Maj, 2007 01:43 ]

Rozpakowałem i nie ma tam tego pliku.

 

Po rozpakowaniu mam katalog o tej samej nazwie czyli: "Nissan Electronic Parts Catalogue v4.33 2005 (Fast System)(Manual De Recambios)" no bo tu rozpakowalem. Nastepnie po wejsciu w ten folder mam drugi katalog o takiej samej nazwie.Jak w niego wchodzę to mam 2 pliki:

1 plik to plik tekstowy "Instrucciones"

2 plik to (rar) o nazwie "Nissan Epc v4.33 2005"

 

Jak rozpakuje ten 2 plik to mam foldery o nazwach: 001,002,003, itp., itd.

 

Nie ma żadnego pliku ISO czyli obrazu płyty.

 

Po ostatnim rozpakowaniu wszystko to zajmuje ponad 600 mega.

 

Jak mozecie to pomożcie.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak rozpakowałeś to wejdź w katalog FASTPRG ->WIN2000 ->STEUP W sumie to jestem ciekaw czy pójdzie na XP.......

 

"Una vez grabado el disco entra en el y selecciona la carpeta Fastprg/Win2000/Setup dentro de esta ultima carpeta encontraras el archivo Setup.exe, pincha dos veces sobre el para

instalar. Una vez instalado es necesario reiniciar el ordenador."

 

po włosku, ale dobrze, że mam koleżankę co w tym języku nieźle oblatana :one:

Pozdrawiam - Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klajgus

Mam ten sam problem co Dżodżo tez nie mam tam obrazu płyty :( znalazłem nawet to o czym mówi PIOTREK zainstalowałem i cały czas jakiś błąd wywala ,nie idzie nic nacisnąć ,coś sie pluje o jakimś konflikcie ,reset kompa nic nie pomógł :( nawet nagrałem to na CD i ustawiłem żeby dane sobie brał z CD ale tez nic nie pomogło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem i cały czas jakiś błąd wywala

Że się zacytuję

W sumie to jestem ciekaw czy pójdzie na XP.......

Badał ktoś ten program na windzie 2000 (pewnie z SP4)? Bo nie napisaliście w jakim systemie pracujecie. Może to jest przyczyna, ja podałem tylko jak to się instaluje wg tłumaczenia z pliku .txt. Osobiście jeszcze nie instalowałem tego programu, mam XP-SP2 a z doświadczenia wiem, że mogą być problemy z programami napisanymi na starsze wersje, a nawet na XP i XP-SP1a.

Może macie gdzieś możliwość przetestowania na 2000....

Pozdrawiam - Piotrek

 

[ Dodano: Wto 22 Maj, 2007 13:06 ]

O juz wiem to jest AUTODATA

 

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...