Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z reflektorem


Gość met

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

mam pewien problem, otoz podczas rytunowej wymiany zarowki przy probie odczepienia kostki zasilania - zostalo mi w rekach to:

 

alm1lm3.th.jpgalm2yj6.th.jpg

 

zaczepy z nieznanej mi przyczyny (nie uzylem praktycznie sily) polamaly sie..

 

bylem na stacji, niedaleko domu, wiec postanowilem mimo-wszystko wlozyc zarowke i zalozyc jedynie nakrecana czarna zaslepke (zrobilem tak wczesniej w innym samochodzie i nic sie nie dzialo). Po powrocie do domu (5 min), otworzylem maske, aby zobaczyc czy da sie to jakos naprawic i moim oczom ukazal sie dym.. jak sie pozniej okazalo, zarowka zrobila sliczna niespodzianke:

 

alm3uc1.th.jpg

 

PYTANIE BRZMI: czy musze wymieniac cala lampe czy da sie jakos wymienic sam zdeformowany element, czyli "tyl"/"klosz" lapmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danstan
Dzieki wielkie! :) jutro dzwonie do ASO, podaje numer VIN i modle sie, zeby moja almerka byla nosicielka wadliwych lamp ;)

Życzę powodzenia oczywiście, a do ASO zadzwoń może pojutrze, bo jutro niedziela i może, a nawet na pewno będzie nieczynne. :D

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ha! reflektory wymienione, trwalo to moze godzine, bez ksiazeczki gwarancyjnej, bez pytan, bez niczego :)

 

zobacze wieczorem jak swieca ;)

 

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...