Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Adapter do zestawu glosnomowiacego w P12 - uzywa ktos?


Gość tomirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorzgda

tylko niektóre modele współpracują z wyświetlaczem primki, napewno działa zestaw do noki 6310i - chodzą wszystkie telefony z tym zestawem o ile pasują złącza

 

mam taki na zbyciu, sprawny i napweno działający z kompem.

 

ten co pokazujesz nie wygląda nawet, żeby pasował fizycznie - to się instaluje w miejscu gdzie obecnie masz dziury na kubki z herbatą.

 

pozdro G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomirek
tylko niektóre modele współpracują z wyświetlaczem primki, napewno działa zestaw do noki 6310i - chodzą wszystkie telefony z tym zestawem o ile pasują złącza

 

mam taki na zbyciu, sprawny i napweno działający z kompem.

 

ten co pokazujesz nie wygląda nawet, żeby pasował fizycznie - to się instaluje w miejscu gdzie obecnie masz dziury na kubki z herbatą.

 

pozdro G.

Nie zrozumiales mnie. Ja nie potrzebuje zestawu glosnomowiacego bo taki mam w swojej P12 (montowany fabrycznie w miejscu dziur na kubki). Ja pytam o adapter do tegoz zestawu i to taki adapter jest w linku

 

No i chce w ten zestaw, ktory mam wpiac ww. adapter, tak zeby uzywac innych modeli nokii na oryginalnie montowanym w P12 zestawie do 6310i.

No i zastanawiam sie, czy po zalozeniu adaptera do posiadanego przeze mnie fabrycznego zestawu glosnomowiacego bedzie wszystko dzialalo - lacznie z wyswietlaczem na ekranie Nyski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorzgda

pewnie masz racje :)

 

ale wiesz co ? - olej ten adapter, kup bluetootha (słuchawke) i po zawodach, przynajmniej unikniesz sytuacji jeśli zadzwoni ktoś, z kim chcesz rozmawiać bez świadków, a masz akurat pełne auto pasażerów. :D

 

 

... i będziesz miał gdzie puszke redbula wstawić ;)

 

[ Dodano: Wto 08 Maj, 2007 21:47 ]

a wogóle to czemu piszecie Nyska ??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie audio w P 12 jest bajecznie proste.

Potrzebny jest zestaw - adapter -jak zwał, tak zwał, który ma następujące cechy.

1. wyjścia na głosniczek, czyli dźwięk który podamy na wejście tel+ i tel- radia.

2. sterowanie masą - czyli po właczeniu połączenia lub nadejściu połączenia nada sygnał masy na wejście - tel ON radia i to wszystko.

3. można jeszcze podłączyć przycisk telefonu - zamiast tego dedykowanego w zestawie by odbierać rozmowy przyciskiem z konsolki.

Nie wiem, czy w oryginalnych Bluethoof do w/w Clariona (P12 audio) informacje z ekraniku telefonu da się przenieść na ekran monitora, bo jeszcze takiego zestawu nie widziałem - ale jeśli Bluethoof będzie w radiu - to powinno być możliwe. Wtedy - żaden zestaw nie jest potrzebny - logujesz telefon do radia i śmigasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomirek
pewnie masz racje :)

 

ale wiesz co ? - olej ten adapter, kup bluetootha (słuchawke) i po zawodach, przynajmniej unikniesz sytuacji jeśli zadzwoni ktoś, z kim chcesz rozmawiać bez świadków, a masz akurat pełne auto pasażerów. :D

 

 

... i będziesz miał gdzie puszke redbula wstawić ;)

 

[ Dodano: Wto 08 Maj, 2007 21:47 ]

a wogóle to czemu piszecie Nyska ??????????????????

 

Myslalem juz o tym, zeby wywalic zestaw ale pod spodem i tak nie ma uchwytow na kubaski :( A na Alledrogo gosciu ma ale w calym komplecie z podlokietnikiem.

 

A Nyska bo jakos mi sie kojarzy z Nissanem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorzgda

kupiłeś pewnie używaną z zamontowanym zestawem, zestaw montuje się w miejscu kubków, poszukaj może ktoś ma używany taki element. w zasadzie nie ma fabrycznych zestawów, montuje się je na zamówienie więc każda primka nowa ma najpierw miejsce na kubełki, może poprzedni właściciel posiada to jeszcze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomirek
kupiłeś pewnie używaną z zamontowanym zestawem, zestaw montuje się w miejscu kubków, poszukaj może ktoś ma używany taki element. w zasadzie nie ma fabrycznych zestawów, montuje się je na zamówienie więc każda primka nowa ma najpierw miejsce na kubełki, może poprzedni właściciel posiada to jeszcze ...

 

Autko bylo kupione przez moja firme nowe z salonu Nissana. I wyjechało już z zamontowanym zestawem. Być może prezes go sobie zazyczyl a byc moze ta wersja wyposazeniowa go miala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem taki adapter i niestety umnie on nie dzialal na 6230i 0deslalem go z powrotem. Nawet sprzedawca tez ma P12 potwierdzil ze tylko 6310 dziala co i ja potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...