Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MIKSER DO P10 2.0


Gość rysuchom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

średnica żadna,nie montuj miksera,bo spierniczysz sobie dynamikę na benzynie,a i na lpg do bani pojeździ ci autko.zainwestuj w BLOSa--miłem 3 primery z mikserem-totalna porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rysuchom

Cześć Lukas ,mam jeszcze pytanko,jak zakładać BLOSA w mojej P10,gdy nad urządzeniem wtrysku jest filtr powietrza,czuję że czeka mnie przeróbka filtra. Co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr kompletnie wywalasz :) montujesz jedynie kolanko 90° fi70 rure PCV Blos kolejną rure PCV a na końcu filtr stożkowy gdzieś za akumulatorem :D

 

w tym poście jest pare przykładów montażu Blosa (w moim wykonaniu również ) :D

BLOS W NISMO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rysuchom

Snafu wielkie dzieki,byłoby super gdybyś dał fotki bo jestem laikiem w gazie,ten stożek ma chyba jakąś obudowe jak to wygląda,gdzie kuoić no i za ile,bądż tak mily i napisz lub daj telefon to zadzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rysuchom

Chce zamontować BLOSA do mojej P10, 2.00 monowtrysk,poradzcie prosze jakie rury będą najlepsze i jaka ma być optymalna długość węża od parownika do BLOSA,czy jest jakaś zasada? coś nie ma chętnych na ten czat ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość rysuchom

Witaj Snafu,zdjąłłem filtr powietrza w mojej Primerce P10,2.0 16v a tam nic tylko jakaś skrzywiona rurka do której dochodzi wąż z reduktora iiiiiiiiiii gardziel z rantem o średnicy 90mm i nie założe proponowanego przez ciebie kolana fi 70????????????.Dodam ,że mam silnik SR20Di monowtrysk.?????//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rysuchom

Snafu wybacz nie mam fotek ale prosze zobacz w poradach eksploatacyjnych LPG-=konsultacje post Manie-ol z soboty 17 czerwca 2006r. p10 2.o SLX Monowtrysk.Umnie jest identycznie jak na fotkach.Nie wiem co zrobić po zdjęciu filtra jak tam zamontować kolano i jakiej średnicy,czy potrzeba redukcji bo średnica tego rantu naktórym osadzony jest filtr ma 90mm,cotrzeba zdemontować przed złożeniem kolana,a może coś trzeba dodatkowo założyć aby kolano pasowało,czy wywalić samą rurke czy coś więcej.Pozdrawiam i proszę pomóż.

 

[ Dodano: Pon 28 Maj, 2007 12:58 ]

Snafu moja Primera to P10 2.0 monowtrysk.silnik Sr 20Di

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rysuchom

mam w ątpliwości czy kolano PCV da się szczelnie połączyć z metalowym BLOSEM,

 

[ Dodano: Czw 31 Maj, 2007 17:20 ]

wmojej P10 2.0 monowtrysk po zdjęci filtra powietrza nie ma miksera tylko rurka do której dochodzi wąż z gazem.Powiedzcie proszę czy zakładając BLOSA tę rurke należy wymontować,czy wystarczy ją zaślepić+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...