Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CZY JUŻ CZAS NA FILTRY?


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

sekwencję mam od 25tyś km,jeszcze nie zmieniałem żadnych filtrów[oprócz powietrza -stożek]

 

ale ostatnio mam kiepskie osiągi na LPG[co również hamownia potwierdziła-spadekok 5% momentu]czy może być to spowodowane zanieczyszczonymi filtrami albo czymś podobnym?

 

ps przewody mam jeszcze od nowości zapłonowe[185tyś km],ale nie wiem czy przy takiej ciepłej pogodzie mają jakiś wpływ na jazdę?świece wymieniałe ze 3 miesiące temu-doradźcie coś

 

ps,czasem pali ze 2 litry więcej a czasem normalnie.... :029: :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chyba zrobię,znowu potem podregulujemy i na hamownię wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sekwencję mam od 25tyś km,jeszcze nie zmieniałem żadnych filtrów

 

Póki co, spotkałem się z dwiema "szkołami" wymiany filtrów:

- filtr fazy ciekłej co 10 kkm, filtr fazy lotnej co 20 kkm;

- obydwa filtry co 15 kkm.

 

Osobiście stosuję tę pierwszą.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit,a ja na polskim lpg już ze 25 tyś km zrobiłem i żadnych filtrów nie ruszałem,czas najwyższy chyba nadszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
shit,a ja na polskim lpg już ze 25 tyś km zrobiłem i żadnych filtrów nie ruszałem,czas najwyższy chyba nadszedł
loooooool jakies 15 za duzomoj brat w nubirce niewymianil filtra po 15 tysiacach i jak wymienial to stary filter mu sie skurszyl w rekach :DDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie miał przez przypadek instalki niesekwencyjnej?bo filtry gazowe raczej kruszą się w tych dawniejszych instalkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
nie miał przez przypadek instalki niesekwencyjnej?bo filtry gazowe raczej kruszą się w tych dawniejszych instalkach
tak ma elpigaz... stara instalka ale gazownik mowi ze od miejsca mu za nia daje 2100 zl w takim stanie jak jest:) wiec raczej dobra (w punto tez ma elpi gaz) chodza jak zloto te instalki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że mam sekwencję i tankuję tylko na shell'u. Przy ostatniej wymianie gazownik wyjął filtr i nie chciał wierzyć, że przelatałem na nim 15 kkm. Filtr był niemalże jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...