Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Napaliłem się na Nissan ALMERA 1,4 GH CAT


Gość matarease

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matarease

Więc, piszą tak:

Cena: PLN 14 900 (do negocjacji)

Typ: Sedan

 

Informacje:

Rok produkcji: 1998, 128 000 km, 86 KM (63 kW), Pojemność skokowa: 1392 cm3, benzyna, srebrny-metalic, Liczba drzwi: 4/5,

Dodatkowe wyposażenie:

el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio, wspomaganie kierownicy, immobiliser, welurowa tapicerka

Dodatkowe informacje:

pierwszy właściciel, kupiony w salonie, bezwypadkowy, garażowany

 

Opis pojazdu:

STAN SAMOCHODU JEST IDEALNY ZADBANY NIEZNISZCZONY,ODEBRANY ZOSTAŁ OD

DILERA NISANA 19-03-1999r

SAMOCHÓD JEST SERWISOWANY KARZDY PRZEGLĄD JEST WBITY W KSIĄŻKĘ SERWISOWA

Napiszcie proszę na co zwrócić uwagę przy takiej ofercie, jechać na przegląd techniczny, dzwonić do ASO i zweryfikować z książką, jak to wygląda w realu, rozumiem że skoro ma książkę serwisową to serwisowany w ASO, samochód stoi w komisie.... Jak cena za takie autko?

Oj podoba mi się, dostaje małpiego rozumu niestety :|

Pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość genjusz

Witam, ciut duzo jak za 98 rocznik, ja ponad 1,5 roku temu zaplacilem za moja n15 po negocjacjach z 16500 na 14100,-

tez auto z Polski, garazowany itp, 2 komplety kół. Jedyny minus to to ze progi zaczynaja rdzewiec i zaczela sie pojawiac perforacja na nadkolu tylnym (zauwazylem minimalne wypuklosci pod lakierem) - trzeba bedzie to zrobic po po zimie powiekszy sie cos takiego 3krotnie.

Autko jest super, nic sie nie zepsulo jeszcze, lac paliwo , zmieniac plyny i bedziesz zadowolonym wlascicielem, pali srednio w mega korku rannym do pracy 9, jak nie ma korka 7-8, na trasie 7 (jezdzac do 3000-3500 rpm).

Ogolnie autko duze, prawie bezawaryjne, 3 bieg niezmiernie elastyczny - moj ulubiony :)

 

kupujac almerke n15 bedziesz mega zadowolony.

 

kupujac w komisie zorganizuj sobie miernik lakieru, bedziesz wiedzial czy auto nie bylo bite (wlasciciel a co bardziej komisant moze nie wspomniec o dzwonie jaki auto mialo ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klajgus
Napaliłem się na Nissan ALMERA 1,4 GH CAT

 

a ja radze żebyś ochłonął!! bo w takim stanie jakim jesteś możesz nie zobaczyć wad tego auta,najlepiej weź ze sobą osobę której nie będzie zależało żebyś kopił te auto żeby spojrzała na nie bez emocji :) obiektywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HARRYBOY

Dokładnie autko godne polecnia tylko cena mogłaby być niższa - tylko co to za wersja GH ???

CAT-katalizatory znaczy sie chyba

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smigiel

Po pierwsze spokojnie !!

Samochód w stanie idealnym, no tu akurat w przypadku almery może być duuużo prawdy, bo te samochody niezbyt często się psują. Ale:

1. To że każdy przegląd jest wbity w książkę to nie znaczy że samochód w ASO jest naprawdę serwisowany. Jedyną możliwością jest podjechanie do tego ASO i sprawdzenie w programie serwisowym co i kiedy robili. Książki są na Allegro po 100 zł a przegląd Pan na Biurze Obsługi podbija zwykle za 20-30 zł :) Takie są realia :) (Oczywiście nie w każdym ASO, żeby nikt się nie oburzył - ale są to częste przypadki).

2. Cena ciut za wysoka, ja kupowałem miesiąc temu i dałem 12 000 PLN za 3 drzwiówkę z podobnym wyposażeniem z 99 roku.

3. Na oględziny jak już ktoś pisał zabierz kogoś znajomego albo ze 2 osoby (co 2 lub 3 pary oczu to nie jedna), a najlepiej kogoś kto ma Almerę lub jakiegoś mechanika.

4. Pamiętaj, że "jak nie ten to inny" !! Nie musisz go kupować ....

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie autko duze, prawie bezawaryjne, 3 bieg niezmiernie elastyczny - moj ulubiony

 

PRAWDA ja tez kocham ten bieg :one:

 

Polecam Almerę świetne auto ponad rok czasu i nic tylko płyny zmieniam i jeździ jak wściekła - ja mam 1.6 GORĄCO POLECAM :one:

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 08:07 ]

Co do ceny to trochę za dużo targuj się z zimną krwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matarease

Autko pooglądałem i straciłem zapał, pierwsze kroki do drzwi kierowcy a tam klamka chyba była wyrwana, może dzwi przymarzły czy coś w tym stylu, dosyć dziwnie to wygląda, gdyby chdziło o sam plastik, a tu wygląda na uszkodzenie drzwi ( z obu stron wnęki klamki ) czymś tam zamaskowane :| . Szkoda bo na zdjęciach wygląda atrakcyjnie, może ktoś widział, może przewrażliwiony jestem ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1646651

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY ale co to za szyfr to GH coś koledze sie pomyliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...