Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11.144 Włącznik awaryjnych


Gość WojtaS_86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WojtaS_86

Witam zmieniłem sobie oryginalne radyjko (kasetowca) w mojej primerze, kupiłem ramkę na allegro http://www.allegro.pl/item190841948_ramka_...mera_f_vat.html radyjko włożyłem ale nie mogę znaleźć przycisku do awaryjnych ten z oryginalnego radia nie pasuje, a na forum piszą że chyba powinien pasować od P10 ale chciałbym wiedzieć na pewno bo zamierzam go kupić na allegro i nie chciałbym się bawić w odsyłanie. Proszę o odpowiedz kogoś kto już taką przeróbkę radyjka robił.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość minek106

Witam Ja wymieniałem też oryginalne radio. Przełącznik od P-10 nie pasuje chyba ale od P-11 przed liftem jak najbardziej jedynie z tyłu jak się podłącza przełącznik trzeba wyciąć kawałek plastiku w przełączniku żeby weszła wtyczka. Co do kupna przełącznika warto popytać na szrotach. A mam takie pytanie czy u ciebie mocno kolor ramki różni się od koloru pozostałych plastików na konsoli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojtaS_86

Wielkie dzięki, cały czas szukałem do P10 teraz rozejrzę się za P11, na szrocie będzie najłatwiej i można się potargować :D A kolor ramki jest delikatnie jaśniejszy ale nie wiele najbardziej widać różnice, porównując górną część ramki dół jest prawie identyczny, wydaje mi się ze to zależy od padania promieni słonecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też przymierzam się do podmianki oryginalnego radyjka na cos sensowniejszego. W poprzednim autku miałem juz sprzet z MP3 i trudno mi się tu przestawić. Też właśnie się zastanawiałem jak ta dokupiona ramka będzie się odróżniać kolorem od reszty. Ale mówicie nie jest tak źle? Rozumiem że oryginalne radyjko po prostu wyciągam wkładam nowe (oczywiście trzeb ajakieś kableki dokupić) i powinno śmigać? Ale z tym całym NATS-em nic się nie będzie dziać ? Bo jak czytałem on sprzężony z radiem. No i czy po ponownym włożeniu radyjka fabrycznego (przy odsprzedaży np autka) ono ruszy? Czy sie rozkoduje? Bo kodów niestety nie posiadam.

żal mi tylko będzie sterowania radyjkiem w kierownicy - ale coś za coś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojtaS_86

A więc jedyny „kabelek” to przejściówka ISO (coś takiego) taka bądź inna musisz sprawdzić jką masz u siebie. Co do NATS-a to prawdę mówiąc nie mam pojęcia ale po odłączeniu i podłączeniu oryginalnego radia nie miałem żadnych problemów. A ramka naprawdę tak bardzo się nie różni, zmienione radyjko ładnie daje nawet na oryginalnych głośnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość andriejewicz

dopiero teraz doszperałem się do tego tematu...

 

czy na 100% przycisk z primery przed liftem bedzie pasował do tej ramki , którą się zamontuje zamiast radia fabrycznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...