Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampy z ringami do N15


Gość patriot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patriot

Chcialbym do N15 lampy z ringami wzorem z Golfa III lub BMW, ale nigdzie nie moge takich znalezc. Moze ktos wie, gdzie cos takiego mozna zobaczyc i kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na sprzedaż lampki do n15 z ringami - Gre ma takie w almerce - lampki firmy Halo jest to jedyna opcja do almerki bez większych przeróbek ( należy uciąć kawałek blaszki w almerce i przerobić grill) - lampy nowe z okablowaniem (środek przyciemniany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ile takie lampki kosztuja z grillem? Co dokladnie trzeba przerobic w almerce, zeby to zamontowac? Duzo przy tym roboty? I co z elektryczna regulacja swiatel, bedzie dzialac?

Da sie cos wykombinowac z tylnymi lampami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile takie lampki kosztuja z grillem? Co dokladnie trzeba przerobic w almerce, zeby to zamontowac? Duzo przy tym roboty? I co z elektryczna regulacja swiatel, bedzie dzialac?

Da sie cos wykombinowac z tylnymi lampami???

 

Te lampki co byly mi oferowane byly bez grilla, grill trzeba troche przerobic. Wg mnie minusem jest brak kierunkowskazow w zestawie - ladniejszych niz standard. Szukalem kiedys jakis fajnych lamp do tylu i nic nie znalazlem. Nie ma chyba w ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...