Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gaz w 2,0 e GT


Gość Kozioty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kozioty

Chcialbym do mojej dwu litrowki zalozyc gaz.

W zwiazku z tym mam kilka pytań i szukam kogos kto do tego silnika zalozyl LPG

Jak to sie sprawuje ile moga wynieśc koszty.

Auto jest z 94r.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widze ze masz gt w tym samym roczniku co ja Moja prima w miescie pali okolo 16-17l i zastanaiam sie nad likwidacja gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za bardzo sie nie kalkoluja W trasie jest spoko wychodzi okolo 10 ale ja mam ciezka noge i cieka instalke po poprzedniku a nie chce jej zmieniac Bo wole kase na zawiech wywalic lub nowy kolorek

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas200sx

Witam.

 

jakbyś chciał się sprawnie poruszać na LPG, to nie obejdzie się bez porządnej instalacji. Proponuje sekwencje firmy BRC Sequent 24 ( tylko tutaj będa koszty :/ ), za rozsądne pieniądze można założyc BLOSA, uzytkownik Coobcio zakładał już tego typu instalki i najlepeij do niego się odezwać, zna temat i na pewno Ci poradzi co założyć i czy sie opłaca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

Ja mam sekwencje na Stagu 300 i pali mi 10-11 litrów praktycznie bez względu na to czy pałuje czy nie, oczywiście jakbym non stop miał 6tys obr to by pewnie spalił więcej.

Zakładałem w siedlcach i kosztowała 1850zł, założyłem w marcu i mam wrażenie że już się zwróciła bo jeżdżę sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam BRC SEQUENT 24 3 dni i dopiero dokonalem 2 pomiarow jeden 11 wyszedl 50/50 drugi 10.5 trasa ale niezle pociskalem 150-180km/h i wyprzedzanie z butem w podlodze.

Co do osiagow jakos nie odczowam roznicy PB LPG ale trzeba bedzie sie wybrac na hamownie tak z ciekawosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...