Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] drążek zmiany biegów


Gość martinez54

Rekomendowane odpowiedzi

Gość heineken72

Drążek wam drży poniewaz ... najprawdopodobniej na przegubie drążka pod autem wypieła sie z jednej strony (lub jej nie ma) ... sprężyna . U mnie jej nie ma ale nie drży bo... wbiłem gumowy klin tuż przy wyjściu ze skrzyni biegów - gdzie jest krzyżak z dwóch tuleji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wader11

zawsze są lekie drgania ale jak trzymasz drazek- ineczej nie sa wyczuwalne chyba ze jakas poduszka przy silniku lub skrzyni biegow padla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kolega ma diesla? w dieslach to sie wszystko telepie jak silnik chodzi na wolnych obrotach, u mnie w benzynie drążek leciutko drga,ale nie jest to widoczne a jedynie wyczuwalne jak połozy się ręke na lewarku.....to naturalne drgania przenoszone z silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

Chlopaki,która poduszka od silnika siada najczęsciej w P10 1.6??

Problem jest taki że wydaje mi się że troche za dużo waha sie lewarek od biegów tak przód tył(wzdłużnie do auta).

Oblookałem kiedys te poduchy i wychodzą na ok ale moze sie tak tylko wydaje??

 

Druga sprawa, jedyny luz jaki wyczułem to taki na tym przednim mocowaniu tej płozy co idzie wzdłuż auta(podwieszka czy jak to tam zwać).Z przodu pod chłodnicą jest przykręcona dwoma śrubami w takich gumowych podkladkach i na tym jest luz taki że od spodu naciskajac da sie unieśc trochę góra dół.Wiecie o co chodzi??

Nie wiem czy te gumowe wkladki są wymienne?

 

Postaram sie jutro wrzucic foty tego miejsca to może bedzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...