Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

demontaż gałki zmiany biegów do nissana almery n16(2002)


Guest MAWI

Recommended Posts

Guest MAWI

Kupiłem własnie na allegro nowy mieszek do dźwigni zmiany biegów i mam zamiar sam go wymienic. Czy Ktoś może mi powiedzeć jak zdejmuje sie gałke zmiany biegów, na mojego nosa powinna sie odkrecać, ale z kolei bałbym sie ją uszkozić, gdyby była w iiny sposób zamocowana. Z góry dziekuję za pomoc. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przed zakupem mieszka trza było spróbować, czy gałka pójdzie ręką. Bo jeśli nie, to nawet używając cięższych narzędzi typu 'żaba do rur' i tak ją uszkodzisz. W jednych egzemplarzach dają się odkręcić bez problemu, w innych nie. Z resztą poszukaj na forum, było ćwiczone wielokrotnie.

Link to comment
Share on other sites

u mnie wykręca się bez problemu

Link to comment
Share on other sites

Guest MAWI

B12 dzięki za radę, po recznej (bez uzycia żaby do rur) próbie stwierdzłem, że w almerze n16 mam ten typ gałki, która sie nie wykręca. Musiałem rozpruć mieszek i włozyć go od góry a później zabawić się w krawca i go ponownie zszyć, nawat sie udało. W staruszku 18 letnim sunny n13 gałka faktycznie się odkreca bez uzycia wiekszj siły.W N13 jak wszystko tak i mieszek- chociaz gumowy (może made in durex)- jez nie do zdarcia.

 

pozdrawiam MAWI

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...