Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

demontaż gałki zmiany biegów do nissana almery n16(2002)


Gość MAWI

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem własnie na allegro nowy mieszek do dźwigni zmiany biegów i mam zamiar sam go wymienic. Czy Ktoś może mi powiedzeć jak zdejmuje sie gałke zmiany biegów, na mojego nosa powinna sie odkrecać, ale z kolei bałbym sie ją uszkozić, gdyby była w iiny sposób zamocowana. Z góry dziekuję za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem mieszka trza było spróbować, czy gałka pójdzie ręką. Bo jeśli nie, to nawet używając cięższych narzędzi typu 'żaba do rur' i tak ją uszkodzisz. W jednych egzemplarzach dają się odkręcić bez problemu, w innych nie. Z resztą poszukaj na forum, było ćwiczone wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B12 dzięki za radę, po recznej (bez uzycia żaby do rur) próbie stwierdzłem, że w almerze n16 mam ten typ gałki, która sie nie wykręca. Musiałem rozpruć mieszek i włozyć go od góry a później zabawić się w krawca i go ponownie zszyć, nawat sie udało. W staruszku 18 letnim sunny n13 gałka faktycznie się odkreca bez uzycia wiekszj siły.W N13 jak wszystko tak i mieszek- chociaz gumowy (może made in durex)- jez nie do zdarcia.

 

pozdrawiam MAWI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...