Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

obszycie wnetrza


Gość Daniel87..
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daniel87..

Co myslicie o obszyciu foteli i boczkow...wraz z tylnia polka...Macie moze jakies fajne zdjecia??Ijaki kolor badz kolory proponujecie??I czy orientujecie sie ile na to m2 potrzeba i jaka cena za metr?srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BENY_NISSAN_NX

witam ja zaczelem sie bawic w takie cos:) narazie mam 100 nx u mechanika ale jak go odbiore to bede dalej go robil a mianowicie mam narazie obszyte boczki tylne w skorze:) teraz mysle nad dzrzwiami i gornym kokpitem (sufitem) boczki wyniosly mnie 50 zł:) w pozniejszym czasie napisze reszte jaki koszt a co do obszycia foteki w skorze to koszt 1000 zł:) przynajmniej mie tyle wyniesie:) po znajomosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BENY_NISSAN_NX

HMMM ŁADNIE TO WYGLADA MAM POWIEDZMY KOLORYSTYCZNIE PODOBNE AUTO;] KOLOR na zewnatrz.

JA WSTAWIAM TAM CZERWONA SKÓRE.. HMM CZY TWOJ NISSAN MA MOZE KLIMATYZACJE? NO BO JAK WIDZE TO JEST MOIM ZDANIEM SKORA TO NIE MASZ ODPAZEN PODCZAS UPAŁU??:P HEHEH JA ROBIE SKORE W SRODKU POWOLUTKU:)

NIEDŁUGO NAPISZE CO I JAK i jaka cena:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel87..

Ja chce obszyc skora moja nysa jest czarna i niewiem jaki dac kolor chyba czerwony z czarnym...miale zamiar kubelki wstawic do przodu ale zrezygnowalem...obszyje fotele boczki przod i polke z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BENY_NISSAN_NX

JA BYM CI RADZIL obszyc to na czerwono:) bedzie to wtedy tak gangstersko wygladalo:)

ja obszylem boczki z tylu narazie skora:) i zamierzam powoli robic w skorze auto ale to dopiero jak odbiore go od mechanika :) za 2 tyg.

 

[ Dodano: Pon 14 Maj, 2007 22:12 ]

licz sie tez z kosztami chyba ze masz po znajomosci jakiego tapicera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel87..

ale te boczki co obszyles to masz na mysli plastik ten boczny??ja narazie chce zastapic skora te miejsca gdzoe byl material...ale bardzo bym chcial tez plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BENY_NISSAN_NX

hmm mam na mysli te boczki z tyłu co trzymaja półke podpieraja ja:) tam jest taki lekki meszek materiałowy to to zastawpilem czerwona skóra:) niebawem bede robil drzwi podobnie jak ma kolega na zdieciach tam wyzej podana jest strona:) chce zrobic wszystko w skorze:) co jest w tym samochodze z matrialu hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM CZY TWOJ NISSAN MA MOZE KLIMATYZACJE? NO BO JAK WIDZE TO JEST MOIM ZDANIEM SKORA TO NIE MASZ ODPAZEN PODCZAS UPAŁU??:P HEHEH

 

powiem Ci, ze nie jest tak zle jak myslalem. fakt, ze przy mocnych upalach troszke sie dupeczka poci ale nie jest koszmarnie :) klimy nie mam, a przydala by sie. przed wejsciem do auta otwieram na chwilke drzwi i pozniej jakos da sie wejsc do srodka. na pocieszenie powiem, ze skora np w starej E klasie mojej ciotki (taka gladka i sliska) jest tak h*jowa w czasie upalow, ze szkoda gadac. nie da sie wysiedziec a do tego d*pa zjezdza, brrrr koszmar ;)

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BENY_NISSAN_NX

hmm no to moge zakladac skóre bez obaw:) hehe w sumie dach scigniemy i co wiatr wieje darmowa klima hehee a jak jest w zime? to znaczy jak sa chlodne dni to co zimno w srodku? jest mocno czy tak srednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbytnio nie zwrocilem na to uwagi wiec jest ok :) jasne, ze na poczatku mozne byc troszke zimno w dupeczke ale chwile posiedzisz i jest lepiej. jesli jestes zmarzluchem to i na podgrzewanych siedzeniach bedzie ci zimno ;)

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel87..

tylko wyjde na prosta i odkladam kase moze w tym miesiacu juz obszyje i szyby przyciemnie...pojade do gosia sie dogadac co i ak...tylko niewiem jak z kolorem niemam pomyslu....bo chce zeby ladnie bylo kusi mnie kremowo czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wyjde na prosta i odkladam kase moze w tym miesiacu juz obszyje i szyby przyciemnie

 

podaruj sobie przyciemnianie przednich bocznych szyb. tragiczna widocznosc w nocy i w deszczu (nie mowiac juz o deszczowej nocy). przyciemnij tylne boczne i na klapie i bedzie ok. to tylko taka moja mala propozycja :)

 

TUTAJ odrazu po kupnie. wszystkie szyby przyciemnione

 

a TUTAJ juz po mojej interwencji na bocznych szybkach ;)

 

jak sa wszystkie przyciemnione to i moze wygladaja lepiej ale sa niepraktyczne. no chyba, ze ktos stawia wyglad ponad praktycznosc :)

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel87..

podoba mi sie przod przyciemniony ale niebede przyciemnial chodz czasami mnie to kusi...jak uda mi sei z ta skora to pokaze fotki...tylko niewiem co do czarnego bedzie najladniesze...

 

www.nismo100.fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BENY_NISSAN_NX

OBSZYCIE KIEROWNICY W SKÓRZE NP CZERWONEJ - 100 ZŁ

BOCZKI TYLNE -50 ZŁ

ZAGŁOWKI (2) -80 ZŁ

W PÓŹNIEJSZYM CZASIE NAPISZE ILE ZA DRZWI FOTELE I TYLNE SIEDZENIE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...