Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja: Montaż Trubo do Coobciowozu - Cennik str.2


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na seryjnych oponach mowy nie ma, bez turbo było bardzo bardzo cięzko z trakcją...

 

Powalczymy zobaczymy, może na Letnich 205.45R16 da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZisaj byłem ale fotek nei zrobiłem - baterje padły.

Roboty idą, widziałem już połowe mojego profi kolektora z puszką zbiorczą.

 

1 kwietnia się widzimy :)

 

Do konca projektu jeszcze potrzebuje z 8-9 kolanek 63,5x1,5mm no i ze 4metry kwas rury o tych samych wymiarach.

Hehe już widze zdziwienie na twarzy mojego ojca po przejarzdzce ze mną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane zdjęcia kolektora - wyszedł niesamowicie, już czuje POWERA :D

 

75.jpg

 

76.jpg

 

77.jpg

 

78.jpg

 

79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flansza była wycinana i robiona dla Grabowskiego ale klient zrezygnował z turbo i została... a ja ją odkupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek z firmy Power tronic bedzie mi stroic elektronika, ale ja musze najpierw skąbinować szmal na SMT6 lekko licząc 700zł podzie ;/

 

JEszce by sie przydał miernik doladowania i EGT kurczaki no :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też będa projektu Turbo?

Ps. moze jak mi sie uda ale szczerze wątpie to 17 kweitnai uderze do GRE i razem sie poscigamy ale skad tu kase na wache wziac, po uturbieniu jeszce hamowania strojenei nie no nie dam rady.

 

Do Maja na bemowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też będa projektu Turbo?

 

malo ze to beda projekty turbo, to na pewno je zauwazysz na Bemowie...... Prospect troche poklamal z wynikami z G-Techa :) Jego maszyna przy obecnym stage`u poradzi sobie z uturbionym SR20DE (prawie T). Poczekamy zobaczymy,no chyba ze Coobcio odprezy silnik, wlozy T28, podmieni osprzet z det`a i wymodzi >1 bara :wink: i wygra w totka

 

niestety potrzebny haj$ haj$ haj$...........

zycze powodzenia w modzeniu SR20DE(T), do zobaczenia na Bemowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Sobie postawiłem ze mam najtanszym kosztem zrobić konwersacje N/A na Turbo... na mocy i wynikach aż tak bardzo w tej chwili mi nie zalerzy, waidomo projekt trzeba bedize dopracować ale trzeba mieć na to $ $ $

 

Na chwile obecna przewiduje do startów na bemowie 200 koni, wiadomo ta moc będzie stoponowo rosła.

 

Pożyjemy zobaczymy

Do zoabczenia na bemowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
... na mocy i wynikach aż tak bardzo w tej chwili mi nie zalerzy, !
i anwet jak Coobcio dostanie, to i tak naleza mu sie brawa, bo nie idze na latwizne, ale robi pratycznie wszystko swoimi silami :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi pratycznie wszystko swoimi silami

 

oczywiscie, to jest godne pochwaly ze Kuba ze 130ki najpierw zrobil kolo 160 na wolnossacyn, teraz modzi z turbo. rozumiem ze nie ma on tyle kasy jak np firma ***ch ktora moze 8tys. zl miesiecznie wywalic na reklame :shock: , a co dopiero na projekty........

podobnie jak nasi koledzy ktorzy we dwoch, bez niczyjej pomocy skladaja dwa potwory i zycze im jak najlepiej, bo chlopaki maja bardzo poukladane w glowach, ale wszyscy traktuja te projekty z przymrozeniem oka....... zaczekamy do Bemowa, z reszta Kaminski podobno tez ma niespodzianke... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawde czekawie nei moge się doczekaćtej chwili jak bede juz po rozgrzewce stałan pasie a obok mnie GRE :)

 

Ale damy Czadu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...