Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ryszard (Dealer Toyoty?)


Gość Loyly

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniało mi się, że gdy szukałem wszelkich info. na temat Notków to trafiłem na stronę AutoCentrum gdzie znajdują się opinie użytkowników - poniżej link do mojego "lidera" Pana Ryszarda (koleś jest chyba dealerm Toyoty, bo poleca Yarisa). :one:

 

http://www.autocentrum.pl/go/28__ocena_kie...970__4__52.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jesteś z okolic Poznania - nie mów że koleś kupił Nota u Polodego i mu skrzynia padła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jesteś z okolic Poznania - nie mów że koleś kupił Nota u Polodego i mu skrzynia padła

 

Eeee przecież ta jego opinia to ściema na maxa - wszystko mu się nie podoba i jeszcze to spalanie prawie 12l/100km. Chciał zrobić antyreklamę dla Note.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy jest ten motyw:

"Skrzynia biegów

zaraz po wyjeżdzie z salonu rozsypała się skrzynia biegów - trzy tygodnie serwis ją sprowadzał i poniosłem część kosztów"

kłamca albo frajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie na tym samym autocentrum albo czyms podobnym widizałem mega negatywną ocene nota. Wszystko złe zero pkt itp. Tylko jeden szczegół zdradził czlowieka. Najpierw napisał, że kupł nowy prosto z salonu i problemy były tuz po wyjechaniu a potem, że zrobił nim 9000 km i jest do d*py. Szkoda tylko, że napisał to zaraż po Polskiej premierze tego modlu i wychodzilo by, że dziennie musiał by tym samochodem jakies 1000 km zrobić. Co w Polsce wydaje mi się być niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...