Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Zderzak do p10


Gość PawelPrimerka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelPrimerka

mam mały dylemacik..... mianowicie kilka tygodni temu miałem stłuczkę moja primerka 2.0 slx z 91 roku, zderzak do wymiany wraz z pasem przednim :/ . a ten dylemat mam ze zderzakiem przednim, teraz mam zwykły z p10 HB ale myślałem o tym aby założyć z wersji gt albo z kombi bo te wersje maja hologeny a to zaj...ebiscie wyglada, problem jest z tym ze nie wiem czy ktorys z tych zderzaków bedzie pasował? powiedzcie mi jaki i czy bedzie pasował jak ulal bo nie chce aby cos odstawalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zderzak od GT będzie pasował ,a od kombi to nie wiem ,ale poszukaj też zderzaka od Primery po lifcie czyli od 95 roku też fajnie wygląda ale wtedy pasuje założyć też zderzak nowszy do tyłu i zostanie założenie nowego grila (chromowanego) i będziesz miał primerę z 91 roku ,a będzie wyglądała jak 95.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 93 już były inne zderzaczki. Od kombi nie bedzie pasował,a jakbyś szukał tez zderzaczka na tył to mam do sprzedania oryginał w przyzwoitej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem zobaczę ale coś mi świta, że halogeny są przykręcane trzema srubami do wzmocnienia przedniego. Wersja bez halogenów ma inne to wzmocnienie.

 

W10 jest inne. Każde P10 ma przody plug&play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelPrimerka

a co myslicie o załozeniu do p10 hamulcow brembo, mam powichrowane tarcze z przodu i musze je wymienic, na allegla sa dokupienia jakies podróby za 90zł za sztuke i sa tez brembo za 130zl , inwestowac w drozsze czy kupic te podróby ??

 

[ Dodano: Sro 16 Maj, 2007 10:38 ]

jesli chodzi o ten zderzak przedni z wersji gt to strasznie trudno go znalesc moze macie niepotrzebny, gril chromowany tez ciezko znaleść. a co do tyłu do musze sie jeszcze zastanowic bo jak narazie jest cały wiec nie ma potrzeby go wymieniac, narazie kombinuje kase na felgi i nowy zderzaczek:P dzieki za opd. mysle ze jak wrobie samochodzik to bede mogł w koncu do nissan club dołaczyc tak oficjalnie z fotka bo jak narazie to zadna rewelacja, chociaz silnik igiełka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...