Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przekladka z anglika


czarnny3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pare pytan, co do przekladki a dokladnie z 1,4 do 2.0 angielskiej almerki bo jest taka tanio do kupienia i tak sie zastanawiam czy to sie oplaca i czy duzo przytym roboty i czy wszystkie czesi z 1,4 beda pasowaly do 2,0 bo srodek to chyba powinien a maglownic, pompka hamulcowa i co jeszcze moglo by nie pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje zdanie o takich przekladkach mam.Zaden, nawet najlepszy warsztat nie zlozy ci samochodu jak fabryka. Beda ciagle cyrki. A to cos stuka, a to skrzypi, a to obciera, albo nie dochodzi. Wiecej zabawy niz co co warte. Oszczedzisz 500 euro, gora 700. I bedziesz sie tylko wkurzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnny3, chodzi ci o przekladkę kiery w RHD 2.0 z częściami z LHD 1.4, tak ? Najlepiej jak kupisz na szrocie taki zestaw przekladkowy, sporo tego jest ale nie są to drogie rzeczy m.in. ściana grodziowa, deska rozdzielcza, pedaly, linki wszystkie, magiel, nagrzewnicę, panel centralny, nawiew, wiązkę wewnętrzną, boczki, przewody i jeszcze parę rzeczy. Kiedyś widzialem caly zestaw za okolo 1500 zl. Warsztat zajmujący się takimi przekladkami weźmie coś kole 1000-2000 zl za robotę. Pompy (hamulcowa, abs'u) moża wykorzystać te co są tylko trzeba przewody dać z LHD.

 

Jak znajdziesz części i dobry warsztat to można zaoszczędzić okolo 5000 zl jak kupować taki sam na rynku LHD. Auta w GB są raczej w dobrym stanie a jako, że dużo ich tam to są tanie. Ja uszkodzoną GTi kupilem za okolo 2100 zl, w super stanie za 5-7 tys kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Dzieki za odpowiedz a do przekladki to ja mam almerke 1.4

tylko teraz tak sie zastanawiam czy lepiej z 2.0 do 1.4 wrzucic silnik i cala reszte jak zrobil to kolega zell czy srodek z 1,4 do 2.0 co lepiej bo narazie tak sie zastanawiam co i jak i czy to dobry pomysl

dodam jeszcze ze bym sam przekladal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...