Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zdejmowanie ramienia wycieraczki przedniej w N16


Gość pistaszja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pistaszja

Witam kolegów

i mam pytanie: jak zdjąć ramię wycieraczki przedniej (od strony kierowcy). Denerwuje mnie, że koniec tej wycieraczki dotyka do plastiku na dole - a w pozycji górnej nie dochodzi do końca szyby. Myślałem żeby przełożyć ramię o kila ząbków.

Jednak po zdjęciu plastikowej osłony i odkręceniu nakrętki mocującej ramię widać podkładkę ale za Chiny nie mogę jej zdjąć (wygląda jakby była przyspawana) i całego ramienia. Czy ktoś przerabiał ten przypadek ?

Diękuję za wszelką pomoc, PISTASZJA N16 2001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he , czasami to nie takie proste nie mając ściągacza (wygląda on tak http://www.allegro.pl/item194582205_sciaga...aper_fvat_.html )jak nigdy tam nie było zaglądane to będzie troszkę ciężko . Szkoda troszkę kaski na taki ściągacz jeśli mieli byśmy użyć go raz , więc moja propozycja kupić WD-40 odkręcić śrubę mocującą ramię i mamoczyć ją psiukając dwa razy dziennie na to i powinno odpuścić do soboty. Póżniej nałóż tam troszkę smaru . Albo podjedz do serwisu żeby tylko poluzowali dasz mechanikowi z 10 zeta i nie będziesz się piep..... z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pistaszja

Dzięki za help ... - jak mawiał S.Lem o rozmowie jego syna z kolegą. Próbowałem z WD-40 ale tylko jednego dnia. Postaram się popsikać częściej. Mam gdzieś zakonspirowany stary ściągacz tyklo nie wiem czy nie będzie miał za dużych łapek.

W każdym razie czy ta cholerna podkładka powinna się dać odspawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...