Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

zdejmowanie ramienia wycieraczki przedniej w N16


Guest pistaszja

Recommended Posts

Guest pistaszja

Witam kolegów

i mam pytanie: jak zdjąć ramię wycieraczki przedniej (od strony kierowcy). Denerwuje mnie, że koniec tej wycieraczki dotyka do plastiku na dole - a w pozycji górnej nie dochodzi do końca szyby. Myślałem żeby przełożyć ramię o kila ząbków.

Jednak po zdjęciu plastikowej osłony i odkręceniu nakrętki mocującej ramię widać podkładkę ale za Chiny nie mogę jej zdjąć (wygląda jakby była przyspawana) i całego ramienia. Czy ktoś przerabiał ten przypadek ?

Diękuję za wszelką pomoc, PISTASZJA N16 2001.

Link to comment
Share on other sites

He he , czasami to nie takie proste nie mając ściągacza (wygląda on tak http://www.allegro.pl/item194582205_sciaga...aper_fvat_.html )jak nigdy tam nie było zaglądane to będzie troszkę ciężko . Szkoda troszkę kaski na taki ściągacz jeśli mieli byśmy użyć go raz , więc moja propozycja kupić WD-40 odkręcić śrubę mocującą ramię i mamoczyć ją psiukając dwa razy dziennie na to i powinno odpuścić do soboty. Póżniej nałóż tam troszkę smaru . Albo podjedz do serwisu żeby tylko poluzowali dasz mechanikowi z 10 zeta i nie będziesz się piep..... z tym

Link to comment
Share on other sites

Guest pistaszja

Dzięki za help ... - jak mawiał S.Lem o rozmowie jego syna z kolegą. Próbowałem z WD-40 ale tylko jednego dnia. Postaram się popsikać częściej. Mam gdzieś zakonspirowany stary ściągacz tyklo nie wiem czy nie będzie miał za dużych łapek.

W każdym razie czy ta cholerna podkładka powinna się dać odspawać?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...