Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bluebird zatyka się ;/


Gość Peja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu mam pewien problem z moim nissankiem. Po pierwsze zawsze zapalał za pierwszym razem ale od pewnego czasu potrafi odpalić dopiero za 2 czy 3. Kiedy odpalam zaczynają spadać obroty i w efekcie gaśnie. Kiedy już odpalę silnik wszystko jest ok do momentu aż się rozgrzeje, potem coś zaczyna go zatykać. Silnik traci moc i zaczyna chodzić nie równomiernie ;/. Czasem jak pokręcę go wyżej to wszystko wraca do normy czasem potrafi się "wyregulować" na niskich obrotach. Podczas jazdy potrafi się zatkać i odetkać po kilku sekundach a potem z powrotem zatkać. Nie wiem co jest przyczyną dodam tylko, że jest wyposażony w gaz, jednak wyżej wymienione objawy występują na gazie jak i benzynie. Jest to model CA18DET 1.8 16V. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

PS. Nie zauważyłem ubytku oleju czy płynu chłodzącego. Myślę że mogą to być świece aczkolwiek mogę się mylić bo jestem zielony jeżeli chodzi o samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi najpierw zabiorę się za sprawdzenie świec i przewodów, mam nadzieje że to nie silniczek krokowy bo będzie trochę pracy przy nim. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

jesli to taki sam silnik(z tego co podales symbol to tak) co w 200sx s13 to poszukaj na www.turbokillers.com/forum wydaje mi sie, ze nawet nie dawno czytalem o takim przypadku

na wlasnie turbokillersach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obejrzałem świece i nie są w najgorszym stanie, przewody i silniczek krokowy też chyba zaczyna padać któraś cewka zapłonowa ;/

 

 

To była wina cewki.... :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...