Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakodowane radio


Gość pcunit

Rekomendowane odpowiedzi

po zmianie akumulatora- FABRYCZNE RADIO dopomina się wpisania kodu xxxx.

procedura podana jest w instrukcji -wpisujemy kod i zatwierdzamy guzikiem /.

są 4 próby potem blokuje się na amen .

Dwa razy próbowałem wpisac kod z naklejki znajdującej się w instrukcji i nic -pokazuje code 0000 -

kod nie wchodzi - ??!!!

 

jak postepować w chwili kiedy się zablokuje?

 

może jest sposób aby to ominąć?

 

prośba o komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danstan
Dwa razy próbowałem wpisac kod z naklejki znajdującej się w instrukcji i nic -pokazuje code 0000 - kod nie wchodzi - ??!!!

Witaj

Coś chyba robisz nie tak, gdyż zgodnie z instrukcją ( procedura odblokowywania radia podana na stronach 3-15 i 3-34 w zależności od typu radioodbiornika ), cytuję : " Aktywacja radia następuje poprzez przekręcenie kluczyka w stacyjce do pozycji "Acc" lub "ON" i dalej "W przypadku wprowadzenia błędnego kodu radioodbiornik nie będzie funkcjonować przez około 10 sekund, po czym na wyświetlaczu pojawi się napis CODE IN. Należy wówczas wprowadzić prawidłowy kod dostępu". ( 4 cyfrowy )

Z powyższej instrukcji wynika, iż : "Wprowadzenie 4-krotnie błędnego kodu zabezpieczającego spowoduje całkowite zablokowanie radioodbiornika. Prosimy wówczas kontaktować się z serwisem Nissan".

To tyle. Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po włączeniu mamy tak:

code in

odlicza od 10 w dół

 

pojawiaja sie 0000

 

 

 

wklepuje kod zatwierdzam / i nic

 

 

 

odlicza od 10 w dół ...

------------------------------------

 

instrukcje czytałem 10 razy

--------------------------------------

kod jest nie ten ?!!

-------------------------------------

prośba o opinie jak to usunąć a nie co jest napisane w instrukcji

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz problem z kodem to polecam :http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic379629.html poczytaj, ja swojego blaupunkta tez kiedys zablokowalem,tu jest opisane co i jak zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danstan
kod jest nie ten ?!!

Może się mylę, ale coś mi tak na to wygląda, o ile procedura wprowadzania kodu jest poprawna to praktycznie nie ma innej możliwości. :029: Pozostaje chyba w tym momencie, tj. przed całkowitym zablokowaniem radia, telefon o poradę do zaprzyjaźnionego ASO, o ile takowe oczywiście posiadasz.

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam nie dasz rady z radiem to polecam oprócz elektrody odwiedzić wolumen w niedziele tam powinni ci pomódz z radiem za nie wielką opłatą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...