Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Krata oddzielająca bagażnik od pasażerów


Gość konopnicki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konopnicki

Witam.

 

W lipcu wyjeżdzam na wymarzone wakacje do Włoch, zabieram całą rodzinkę i duuużo bagażu. Nie montuję BOX'u więc wszystko ładuję do bagażnika, po dach zapewne.

 

Problem polega na tym, że jak kupowałem auto to nie dostałem KRATY oddzielającej i ewentualnych pasów lub linek opinających bagaż.

 

Dla bezpieczeństwa podrużujących powinienem taka kratę zamontować.

 

Czy ktoś moze mi podpowiedzieć gdzie kupić?

A może ktoś z Was ma do odsprzedania?

 

I jeśli mozna kilka uwag na temat tej kratki.

Chodzi tez o linki (pasy), zaczepy są w aucie wie pewni mozna kupić takie spinacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W lipcu wyjeżdzam na wymarzone wakacje do Włoch, zabieram całą rodzinkę i duuużo bagażu. Nie montuję BOX'u więc wszystko ładuję do bagażnika, po dach zapewne.

 

Problem polega na tym, że jak kupowałem auto to nie dostałem KRATY oddzielającej i ewentualnych pasów lub linek opinających bagaż.

 

Czy ktoś moze mi podpowiedzieć gdzie kupić?

A może ktoś z Was ma do odsprzedania?

 

I jeśli mozna kilka uwag na temat tej kratki.

Chodzi tez o linki (pasy), zaczepy są w aucie wie pewni mozna kupić takie spinacze.

 

Całkiem niedawno były na Allegro 3 czy 4... część została zakupiona (wcześniej tygodniami czekały na kupców, czyżby sezon się zbliżał??), ale jedna

 

http://www.allegro.pl/item193486867_siatka...a_p11_p_11.html

 

...nie poszła. Mailuj do gościa. :)

 

Moim zdaniem wszystko jest. Uchwyty są przy podsufitce, w komplecie z siatką są pasy.

 

Albo ten gościu http://www.allegro.pl/search.php?string=si...7&country=1 ma siatek od hu, hu... tylko nie wiem czy te się nadają na siatki grodziowe. Chyba zbyt elastyczne. Ale do trzymania bagażu będą gites.

 

Pozdrawiam,

 

Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kratę stałą to nie możesz mieć jej zamontowanej, jeśli auto nie jest autem ciężarowym. Siatke jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konopnicki
Moim zdaniem wszystko jest. Uchwyty są przy podsufitce, w komplecie z siatką są pasy.

 

Czyli, tak .... jak najbardziej siatka (krata nie może byc), czy taka siatka jest na wyposażeniu auta standardowo, czy to zawsze sie dokupuje?

 

Te pasy służą do zapinania ładunku, by nie latał po bagażniku?

 

Czy dodatkowa siatkę na bagaż, od góry (tak jak sieć) tez mozna zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konopnicki
powinienes miec dwa u gory i dwa na dole

 

W przypadku nie złożonych siedzeń tylnych (jadą 4 osoby)

 

u góry mam dwa g niazda (takie z maskownicą)

na dole w bagażniku są 4 ucha (metalowy gruby pręt w każdym uchwycie) w każdym rogu przy podłodze.

nie ma gniazd do klamr (takich jak w pasach bezpieczeństwa)

 

a siatka wygląda tak (ma klamry):

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=193486867#photo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita mam taką siatke ale jeszcze jej nigdy nie uzywalem ale z tego co pamietam to nie wpina sie ich tak jak pasy bezpieczeństwa tylko mają takie haczyki które zaczepiasz o te uchwyty w bagażniku, dzisiaj sprawdze jak zajade do domu i napisze

 

[ Dodano: Pon 21 Maj, 2007 20:18 ]

Jest tak jak mówiłem, patrz wpis wyrzej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...