Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ILE NAPRAWA WYNIESIE ?


Gość maspex

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danson27

z twojej wypowiedzi wynika ze chyba raczej sam przy samochodach nie dlubiesz

na twoim miejscu poszukal bym czegos innego bo wg mnie i tak pre kawalkow bedziesz musial wkleic w ten samochod Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[WITAJ MOIM ZDANIEM ZA TE AUTKO MOŻNA DAĆ OK. 1000ZŁ I SAM TYLE BYM DAŁ ROBOTY DUŻO NIEMA PRZY NIM BYNAJMIEJ DLA MNIE OK 7 DNI I AUTKO BĘDZIE JEŻDZIŁO NIE POLECAM ZA TE PIENIĄDZE

POZDRAWIAM WILLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majsterus

hehe no chyba żartujecie 1000 zł rejestracja wynosi ok 1300 a wy chcecie kupić całe auto za 1000.

Uderzenie nie jest mocne.

jaka płyta podłogowa?? wszystko ładnie wyciągną, nowe drzwi amortyzator i na pewno wachacze poprzeczne. tylko, ze nie ma zdjęcia do spodu....

ale na pewno by opuścił :)

no i auto stoi niedaleko:P

zawieszenie

http://allegro.pl/item197173689_2_sprezyny...ssan_sunny.html

drzwi

http://allegro.pl/item193591725_lewe_tylne...n14_wer_5d.html

robocizna 300

malowanie 500

no i klejenie zderzaka bo urwany

tylko pytanie jak reszta auta w jakim stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[heheh uderzenie nie jest mocne dobre i pewnie ten blacharz jeszcze wyklepie ten błotnik dajcie mi takiego pracownika co robi takie naprawy za 300 zł BEZ KOMENTARZA

pozdrawiam willi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tego jeszcze dorzucił koniecznośc wstawienia albo łatania progów, bo może to wina zdjęcia, ale jakoś nie najmocniej mi one wyglądają... zwłaszcza od strony pasażera... trzeba by zobaczyc jaki jest ich stan od spodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj prezes celna uwaga co do tego progu jestem ciekaw ile kosztuje błotnik lub ćwiartka błotnika oczywiście heh moim zdaniem nikt nie kupi tego autka. aprobo tej butli od gazu której niema gościu chyba robi sobie maszynke do bimbru heheh

pozdrowionka willi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...