Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana przewodów paliwa


Gość Mario Z

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mario Z

Witam jako nowy użytkownik forum a do tego pierwszy raz właściciel Nissana :D

Pierwsza sprawa jaka mi wyskoczyła do roboty to cieknący (okrutnie) przewód paliwa, na wysokości środka tylnych drzwi. Okazało się że przewody są sparciałe i całość do wymiany. Mechanik naprawe (w tym nowe przewody) ocenił na 300-500 PLN. Jakoś mi się dużo wydało, orientujecie się może jak to się kształtuje cenowo?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przewody możesz dorobić tam gdzie dorabiają przewody hamulcowe, pewnie około 100 góra. Jak masz kanał i chęci to sam poradzisz, jak nie to 200 powinno wystarczyć. Trzeba wyjąć stare, zawieźć do dorobienia i trochę się z tym pogimnastykować. Gość który to robi powinien podać Ci konkretną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mario Z

Niestety nie mam kanału ani garażu, do tego czasu też niewiele. Warsztat w którym to wymieniam to spora (powiedzmy) firma, do tego robią mi przegląd i regulacje LPG. Wymienili już: filtr LPG, powietrza, świece. Zobacze rachunek końcowy to zamelduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większa firma tym wyższe ceny. Poszukaj mniejszej, a po robocie zadzwoń do serwisu Nissana i spytaj o cenę to poczujesz satysfakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...