Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N15 rok 1998 silnik 1,4. Jaką instalację polecacie?


Gość lukpiecz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukpiecz

Hej,

jestem już na 90% zdecydowany, że zagazuję moją Almerkę. Jak napisałem w temacie mam silnik 1,4 rok prod. 1998. Którą generację polecacie??

Użytkownicy może niech coś napiszą, jak się spisują te silniki z gazem (spalanie, problemy).

Pozdrawiam i liczę, na duuuuuuużo opinii ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

tylko sekwencja, my zrobilismy blad i posluchalismy sie, ze na II gen. nie ma problemow :/ i polecam sprawdozny warsztat, taki co montowal juz w tym silniku taka instalacje-głównie od jakosci montazu zalezy czy bedzie sie jezdzic bezawaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz sekwencję i nic innego. Co prawda doświadczony warsztat założy instalację II gen tak, że nie będzie specjalnych problemów, ale to nie to samo. Począwszy od straty mocy, po zużycie paliwa, na stopniu zaawansowania kończąc.

Tym bardziej że dziś już nie ma tak dużej różnicy w cenie sekwencji i tradycyjnej instalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
za 2500 to nawet się nie zastanawiam tylko biorę sekwencję
no tak alen ie zawsze tanie jest dobre bo moga ci wcisnac jakies tanie wtryski ktore beda sie latwo zatykac i beda problemy na niektoryhc elementach bym nie oszczedzal ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukpiecz

Lovatio to dobra firma?

można jej zaufać? mogę założyć sekwncję lovatio za 2500 (chyba po znajomości, nie wiem bo teść załatwiał)

 

[ Dodano: Pon 21 Maj, 2007 21:43 ]

i co nikt nie zna firmy lovato??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tjnallpu

Lovato lepiej sobie odpuść. To dosyć przestażała firma. Robią jedynie dobre reduktory do II generacji. Załóż coś bardziej popularnego co bedziesz mógł w razie czego naprawić lub wyregulowac w innych warsztatach. Np. w Poznaniu nikt nie zakłada Lovato. Polecam SQ 24 BRC. Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja polecam BRC mam ta instalacje dopiero 10 dni zrobilem 1200km i narazie ok. przed instalacja zasiegalem opinii u znajomych mechanikow i na NKP ;) wiekszosc doradzala BRC wiec taka zalozylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...