Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Kamera cofania


Gość wachowicz_domel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wachowicz_domel

Witam jestem tu nowy więc mówię wszystkim siema :D mam pytanie czaje się na primerke p12 ( jak sprzedam passata b5 ) i mam pytanie bo mój brat posiada jedna z silnikiem 1.9 dizel kombi z 2003r. ale jak się wbije bieg wsteczny to nic nie widać na wyświetlaczu ( żadnej reakcji ) czy wszystkie primerki miały wmontowaną kamerkę czy nie a jeszcze jedno na co zwracać uwagę przy kupnie auta a i czy ktoś posiada przetłumaczone kody kompa. odnośnie usterek po przy włączeniu auta wyskakuje komunikat po angielsku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie modele mialy kamerke cofania z wyjątkiem P12 z silnikiem 1.6, które były oferowane na rynku Polskim.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wachowicz_domel

Ten kombik z silnikiem 1.9 DCI nie ma sprawdzałem, autko jest 2003r sprowadzone z Włoch kamera się znajduje tuż nad rejestracją a w nim nie ma jest tam można tak nazwa© klamka do otwierania klapy bagażnika ale i tak się coś zacina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na rynku włoskim nie była ona oferowana, ale nie chce mi sie wierzyc w to,

ewentualnie klapa była wymieniana......... nie był bity?

ale to już gdybanie.....

Kamera fajna rzecz ale bardziej przydatne sa czujniki cofania......

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wachowicz_domel

Byty to on nie był nic na to nie wskazuje jak będę u brata to popatrzę i może dowiem się jaki to był model wersja wyposażenia a może macie opis jakie było oferowane wersje i ich wykazy wyposażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość krzysztof jot
Wszystkie modele mialy kamerke cofania z wyjątkiem P12 z silnikiem 1.6, które były oferowane na rynku Polskim.

no, ja mam 1.8 B i bez kamery a polska i salonowa, a faktycznie czujniki sa OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...