Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

UKŁAD CHŁODZENIA NISSAN PRIMERA P10


Gość ADIS375

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ADIS375

Witam mam pytanko mam nissana primere p10 2.0 16v na gazie jest problem tego typu ze raz na jakis czas wyzuci mi troche wody z układu chłodzenia auto sie nie grzeje normalnie wlacza sie wentylator ogrzewanie jest co moze byc tego przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz napisać skąd ci wyrzuca tę wodę (właściwie to płyn). mi kiedyś ciekło spod termostatu. ja mam go z przodu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

może lekko sie zapowietrzył? jak za wysoko zdaje się parownik od gazu montują to może w nim powietrze zostawać i później przy jakichś większych ciśnieniach wypycha troche wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko to nie było uszkodzenie uszczelki pod głowicą. Objawy podobne tylko że występują sporadycznię więc może to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ADIS375

nie wiem juz sam wydaje mi sie jakby sie zapowietzryl to bo to robil czesciej a nie raz na dwa miesiace chyba ze sie myle spróbuje go odpowietrzyc jak da sie i zobacze co sie bedzie dzialo chyba ze uszczelka a uszczelke mozna w jakis sposób sprawdzic bez demontazu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...