Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radyja seryjnego


Gość kiubik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chce wymienić radio seryjne na Alpine i moje pytanie w związku z tym czy jak wyciągnę radio standardowe ono się zakoduje i przy kolejnym podłącszeniu jego nie będzie chodzić ? i czy bez problemy posiadając przejściówkę z nissana na iso podłącze swoje nowe radyjko?? Z góry dzięki za pomoc

Acha jeszcze takie pytanko mam zaślepkę pod nowe radio czy macie może jakąś instrukcje monatrzu jej bo była na stronce klubu ale link już nie aktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągasz ruchem energicznym za schowek do siebie (tylko nie za mocno bo wyrwiesz przewody od awaryjnych) po czym wykręcasz 6 śrubek , 2 górne , 2 środkowe i 2 na dole po czym wyciągamy fabryczne radio . Póżniej 4 śrubki od ramki i 2 z boku radia i wyciągamy stelaż i składamy w odwrotnej kolejności i radyjko lata . Co do rozkodowania się tego fabrycznego to nie powinno się ono rozkodować ( bynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

właśnie też jestem zainteresowany zmianą radia fabrycznego w mojej n16 i nie wiem jakie radio wybrać żeby chodziło sterowanie z kierownicy (radio fabryczne PN-1628M)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...