Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] cos mi sie leje z Nyski


Gość tomirek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomirek

dzis po zaparkowaniu zauwazylem, ze Nyska zostawia kapiacy slad. Wczesniej tez to widzialem ale myslalem, ze to inne autko zostawilo.

no ale dzis schylilem sie zeby zajzec pod spod i zauwazylem, ze cos solidnie kapie z okolicy zaznaczonej czerwonym krzyzykiem (mniejwiecej w miejscu gdzie konczy sie komora silnika i zaczyna kabina.

Wszystkie plyny w zbiorniczkach praktycznie na full (a kapalo juz przeciez wczesniej).

jak odjezdzam nie zostawi sladow po sobie. Kapiacy plyn byl stosunkowo czysty i przezroczysty.

Zadzwonilem do Nissana i powiedzieli mi, ze to prawdopodobnie woda ze skraplacza klimatyzacji.

Jak wyjezdzalem o 17:00 zalaczylem klime i chodzila non stop przez prawie poltorej godzinki. Czy to rzeczywiscie moze byc woda ze skaplacza? A jezeli to woda to czy powinna kapac na asfalt???

 

Ma ktos siakis pomysl bo lekko zdenerwowany jestem.

 

mwsnap003ph6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maacieq
Kapiacy plyn byl stosunkowo czysty i przezroczysty.

Tak.. hmm to po krótkim przemyśleniu wygląda mi na wodę :) one przechodzi z pary w ciekły i kapie ze specjalnej rurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% woda z klimy, u mnie też kapie i jest to całkiem normalne także możesz spać spokojnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...