Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czuć benzynę ?


Gość kasa81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu wsiadając do samochodu czuje odór benzyny, ewentualnie tak jakby niezła impreza była w samochodzie jakby jakis spirytus sie unosił czy coś takiego-podobnego? może ma ktoś jakieś wytłumaczenie? dzięki za sugestie? /N15-96r. 120 kkm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer Jeden takich przypadków: zajrzyj pod auto czy nie ma plamy/się nie leje. Dzisiaj miałem okazję oglądać coś takiego w samochodzie znajomego. Samochód stary, ale szkoda benzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość irkmaan

Witam

 

Właśnie skończyłem przerabiać ten sam problem. Po pierwszym zalaniu do pełna po kupnie zaczęło w kabinie walić jak na stacji. Okazało się, że przepuszcza uszczelka pompy paliwa. Wymieniłem - i jak ręką odjął :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie - śmieszniej to być nie mogło, woziłem w bagażniku 5 litrowy karnisterek - chyba pod wpływem ciepła moze ciśnienia pękł korek ale tek, że w zyciu bym tego nie zauważył i nie brał tego pod uwagę - złośliwość rzeczy martwych, był to powód tego smrodu sprawa wyjaśniona -tymczasem dziękuję bardzo zarazem za sugestie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...