Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przednia szyba pekła i odłona z pod kataalizatora odpadła


Gość jojo78

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym sie dowiedziec gdzie we wrocławiu mozna szyba wymienic skleic czy cos w tym stylu pekniecie około 10 cm od strony pasarzera jezeli tak to gdzie i ile to bedzie kosztowało a druga sprawa od[padła mi osłonakatalizatora po prostu blaszki ktora ja trzymaja zostały zjedzone4 przez rudego i co ztym fantem zrobic pospawac???? z gory dziekuje za odpowiedzi pozdro!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadła mi osłonakatalizatora po prostu blaszki ktora ja trzymaja zostały zjedzone4 przez rudego i co ztym fantem zrobic pospawac???? z gory dziekuje za odpowiedzi pozdro!!!!!!!

 

Ja bym oderwał, przymocowanie jej z powrotem może być kłopotliwe i trudne do wykonania. Ja swoją oderwałem. Ona tylko jest dodatkowym zabezpieczeniem. Kiedyś w swoim Punto miałem to samo, ale tam była przyspawana i jak odpadła to ją wyrzuciłem i jeszcze długo miałem katalizator, aż sprzedałem autko. W Almerze ta blaszka mi odpadła, nim dojechałem do tłumikarza lub kanał by ją jakoś domontować to została na podjeździe wybrzuszonym i już jej nie ma. Nie ma się tym co przejmować. Tak myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się tym co przejmować.

 

No zwłaszcza jak jojo78 pojedzie sobie nad jeziorko i postawi pojazd na sianku. Przy dużym przebiegu myślę, że katalizator może być mocno zapchany i powodować silny wzrost temp. więc osłonkę myślę że jednak warto posiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...