Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Elektryczny podnosnik szyby


Gość andy_czarny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andy_czarny

Zakladam temat bo siadly mi elektryczne podnosniki... na allegro znalazlem ale do sedana czy beda pasowaly do wersji 3 drzwiowej??

pozdrawiam i czekam na wszelkie informacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i za około tygodnia będą coś takiego mieli to tego modelu i w tej wersji . Koszt to około 200 pln . Jak nie dostaniesz wcześniej to zadzwoń do nich 022/612-48-98 i niech ci przyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość genjusz

szukaj na allegro, ja znalazlem za 140zl oba bez wiazki kablow i bez guzikow - z rozbitka, wysylka 15zl - podlaczylem zrobilem wlasna wiazke elektryczna z guzikami itp - dziala super - w razie jakbys chcial schematy elektryki i jak tyo pociagnalem to atakuj na priv. Zdjecia jak wygladaja guziki u mnie mozesz zerknac na www.almera.prv.pl (kliknij AFTER).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

dzieki chlopaki ale dzisiaj przypadkiem znalazlem sklep z czesciami w Bydgosczy(teraz uwaga), ktory zajmuje sie tylko nissanami... pelno tam zderzakow lampek itp koles ma nowik i uzywane....

podnosniki kupilem za 170zl wiec nie jest zle pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Kiedyś na allegro jedna laska chciała sprzedać komplet silniczki plus instalacja do sedana oczywiście mowa o n15 i chciała za to 600 stów :| :zdziw:

 

witam, odgrzebuje trochę temat, mam pytanie czy mechanizmy do elek. szybek od sedana będą pasować do "chaczbeka" pieciodrzwiówki?? niby liczba drzwi taka sama ale.... . Zgory dzięki za info

 

zapomniałem o boczkach?? ta sama historia ,będą pasować?

 

[ Dodano: Pon 03 Gru, 2007 15:47 ]

Podnoszę trochę temat do góry :029: dzisiaj znalazłem almere sadana na parkingu przy sklepie i pomierzyłem drzwi na zewnątrz, wychodzi ze są takie same jak u mnie, wiec "środek" chyba tez będzie taki sam, kurde podpowiedzcie coś, bo nie chciał bym w ciemno kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować. Nie pasują tylko od 3-drzwiówki.

 

wielkie dzięki za info, dzwoniłem do ASO żeby sie dowiedzieć ale pan potrzebuje VIN obydwu modeli :( Jednak jak kolega kuchar pisze ze będą pasować to będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich kolegow i kolezanki

Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Almery 3d z 1997r. Niestety moj egzemplarz nie ma elektrycznych okien i bardzo bym chcial je sobie zainstalowac. Przegladajac allegro znalazlem silniczki ale pozostaje problem z boczkiem drzwiowym bo moj jest troche inny niz w modelu z elektryka. W zwiazku z tym mam pytanie czy oplaca sie instalowac nowy boczek czy raczej szukac innego miejsca do zainstalowania guziczkow od sterowania okienkami. Z gory dziekuje za pomoc. Aaa mam jeszcze jedno pytanko w mojej Almerce jest taki troche dziwny metaliczny dzwiek silnika od strony paskow. Czy to one moga tak halasowac czy np pompa wody ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitty, co do silniczków to zwróć uwagę czy te co kupujesz są od wersji 3D bo od sedana i 5D nie będą pasować. Ja tez będę w mojej Almerze montował elektryczne siłowniki szyb ale włączniki zamontuje w innym miejscu niż oryginalne a w miejsce po korbkach dam zaślepki tweetery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam ile kosztuje elektryka to normalnie się ciesze bo za kompletne drzwi do mojej almy zapłaciłem po 200 zł za sztuke :D [ wsystko prócz lusterek , z tapicerką ielektryką ] :one: nitty ten dżwięk to pewnie łańcuszek rozrządu :one: wymień napinacz i powinno być cicho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

binladen, gdzie takie tanie drzwi sprzedają :?:

 

Chwalił sie, że w Tucholi ale kij go wie czy przypadkiem nie zakosili komuś N-15-stki i nie rozbierają na części :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestan głupoty pisać części są z pewnego żródła , tyle że nie zawsze coś kolega ma trzeba poczekać czasem :D drzwi już wymienione tylko nie bardzo wiem jak elektryke podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...