Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sentra "przerywa" co robić ? pomocy!


Gość Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Nissana Sentra 2.0 16v ,rok pr.91,jaki model silnika niewiem poprzedni właściciel twierdzi że auto ma ok.150 KM .

Auto stało około 10 miesięcy ,wymieniłem olej ,świece ,filtry. Przy odpalaniu miałem sporo problemów nissanek prychał kichał pracował na 2 cylindrach ,aż zaskoczył 3cylinder wtedyrozgrzałem go i zaskoczył 4cylinder od tamtej pory nissan pali ładnie pracuje na wszystkich cylindrach ale pojawił się inny problem. NA postoju jest ok. gdy zaczynam jechać auto szarpie przy przy wkręcaniu na obroty potrafi ostro kichnąć co robić . Pozdrawiam gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maddrajwer

Sprawdź kopułkę i palec aparatu zapłonowego. Miałem tak samo czyszczenie pomaga na krótko. Po wymianie zapomniałem o problemie.W prawdzie mam prime ale pewnie masz podobny motor w swoim SR20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy otworz maske i zobacz czy kable zaplnowe nie swieca, jesli maja przebica sa do wymiany, do tego jak pisal kolega powyzej, sprawdz palec i kopulke, nie sa to duze pieniadze wiec moze warto kupic nowe i miec spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawial brak paliwa.

1.zalej wiecej paliwa

2.wymien filtr paliwa

3. wtedy sprawdz cisnenie na pompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak mówi goago filterek, ciśnienie na pompie, potem przewody czy nie błyskają w nocy (najlepiej jak jest wilgotno po deszczu) a jak to nie zda egzaminu to dopiero do warsztatu. Trzeba najmniejszym kosztem kombinować bo inaczej mogą nieźle naciągnąć. Jak możesz to wrzuć fotkę tego SR20DE bo jestem ciekaw jak wygląda kolektor ssący ;)

 

 

 

pozdrawiam maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...