Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Do czego to jest?


Gość don_martinez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość don_martinez

Witam. Zauważyłem wczoraj, że pod przednim zderzkiem mam dodatkowy chwyt powietrza, podobny do tego pod maską :) Kto się orientuje, do czego on służy? Dodam, że mam Maxi A32 1995 3.0V6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

Tak więc wygląda to tak:

9b268ed78f8cadae.jpg

Mam to tylko po stronie kierowcy. Ma ktoś jakiś pomysł?

P.S. Przepraszam za muchy na zderzaku ale wróciłem z trasy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wygląda to tak:

Obrazek

Mam to tylko po stronie kierowcy. Ma ktoś jakiś pomysł?

P.S. Przepraszam za muchy na zderzaku ale wróciłem z trasy... :)

 

ja tam nie mam takiego wynalazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

No to zaczynam się martwić... Podjadę jutro na podnośnik, poodkręcam osłony i spróbuję dojść co to takiego...

No chyba, że ktoś da mi odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam się martwić...

Ejże , przyjacielu , chyba zbyt szybko się niepokoisz :) Sprawdż o co chodzi osobiście i napisz , bo to mnie zaciekawiło :D

Swoją drogą kiedyś jeden z Maksiarzy donosił , że w jego silniku świeci się na zielono i też nikt na forum nie wiedział , co to jest :D

Maximy potrafią zaskoczyć :D

Czekam na wyniki Twojego śledztwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

don_martinez wjedź gdzieś na kanał i popatrz od spodu dokąd to idzie i pewnie się domyślisz.

Jak nie to porób fotki. Będzie się myśleć co to i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

mnie jusz glowa boli i mysle co to za cudo tam masz ......zara chyba tesz wyladuje w szpitalu :) albo to jakas oslonka z lampy ...i mnie to dziwi co tak nisko mozebyc az przyziemi ....,,. :| albo zderzak z innej fury masz .....abo jusz niewiem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

No i zagadka rozwiązana :)

jest to chwyt powietrza dodatkowego chłodzenia automatu, przynajmniej tak to wygląda, bo kanał powietrzny kończy się na skrzyni...

Zastanawia mnie jednak, dlaczego nikt z forumowiczów nie ma czegoś takiego w aucie? nadmienię, że sposób mocowania tego dolotu jak i materiał, z jakiego jest wykonany wskazuje, iż to nie przeróbka a oryginał :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to chwyt powietrza dodatkowego chłodzenia automatu, przynajmniej tak to wygląda, bo kanał powietrzny kończy się na skrzyni...

to dziwne, miałem automat ale czegoś takiego u mnie nie było, może mam za stare auto ale czyżby cos takiego wychodziło seryjnie ? Wydaje mi sie że ktoś to dorobił, choć moge sie mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...