Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nawiew n16


Gość ands

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Czy macie podobny "problem", n16, nawiew w kabinie mimo że jest wyłączony dalej nawiew powietrze, dopiero po zamknięciu obiegu na wewnętrzny przestaje dmuchać, filt przeciwpyłkowy jest nowy. Czy to tak ma być czy może coś jest nie tak? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowakjac

Jak najbardziej wszystko jest ok.

Gdy jedziesz pomimo wylaczonego nawiewu powietrze i tak dostaje sie do kabiny

a przestaje dopiero jak zamkniesz obieg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem z nawiewem: Jak wiadomo wszystko jest ladnie od tylu podswietlane, z tym ze u mnie podswietlanie czasem dziala a czasem nie. Wyglada mi to tak jakby cos nie laczylo. Mozecie doradzic co mozna z tym zrobic? (Almera N16)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem z nawiewem: Jak wiadomo wszystko jest ladnie od tylu podswietlane, z tym ze u mnie podswietlanie czasem dziala a czasem nie. Wyglada mi to tak jakby cos nie laczylo. Mozecie doradzic co mozna z tym zrobic? (Almera N16)

 

Jeśli dobrze pamiętam, to żeby dostać się do podświetlanych pokręteł, to najpierw musisz wyjąć wszystko od góry, czyli mały schowek, kratki od nawiewu, radio i dopiero możesz wyjąć pokrętła, żeby sprawdzić, co jest przyczyną.

U mnie, po montażu CB, był podobny problem, lecz po kilku silnych, acz precyzyjnych ;) ciosach w prawą stronę tunelu na wysokości podświetlanych pokręteł, problem z gasnącym podświetleniem zniknął.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku silnych, acz precyzyjnych ;) ciosach w prawą stronę tunelu na wysokości podświetlanych pokręteł, problem z gasnącym podświetleniem zniknął.

Pozdro!

 

też miałem ten problem ale rozwiązanie jakie przedstawił Kolega pomogło także w moim przypadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie jakie przedstawił Kolega pomogło także w moim przypadku

Czasami rozwiązania typu "nic na siłę, weź większego młotka" okazują się najprostsze i wystarczająco skuteczne zarazem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...