Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera n16 szarpanie powyżej 2500 obrotów


Gość Morto

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem: po nagrzaniu silnika kiedy jadę pow 2,5 tys obrotów autko zaczyna szarpać silnik przerywać, kiedy odpuszczam pedał gazu autko gaśnie, kiedy docisnę mocniej autko szarpie jeszcze przez jakiś czas później przestaje.... Dziś jadę na diagnozę kompem zobaczymy czy wywali jakiś błąd. Ale póki co jestem w szoku co mogło się stać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch rozrządu do wymiany lub przepływomierz powietrza.

A ile masz przebiegu i jaki to silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N16 1.5 benzyna z 2000 roku przebieg 113000 km. Też podejrzewam rozrząd bo w sobotę zrobiłem straszną głupotę podjeżdżając pod dosyć stromy i długi podjazd zrobiłem to na dwójce na pełnym gazie, podejżewam że łańcuch mógł przeskoczyć choć nie słychć żadnego terkotania łańcucha :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz22i
N16 1.5 benzyna z 2000 roku przebieg 113000 km. Też podejrzewam rozrząd bo w sobotę zrobiłem straszną głupotę podjeżdżając pod dosyć stromy i długi podjazd zrobiłem to na dwójce na pełnym gazie, podejżewam że łańcuch mógł przeskoczyć choć nie słychć żadnego terkotania łańcucha :029:

 

ja mam ten sam rok, ta sama pojemnosc, przebieg 111tys.km i 3 dni temu wymienilem rozrząd, objawy podobne + check + nierówna praca na biegu jałowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kłopocie wczoraj pojechałem do T&T i sprawdzili autko na komputerze okazało się że mam padnięty przepływomierz, od ręki wymienili i autko śmiga jak nowe. A oto koszty:

Przepływomierz 400 zł

diagnostyka+ robocizna 122 zł

w sumie całość 522 zł

wymiana trwała ok 20 minut.

trochę bolało ale wolałem mieć to z głowy od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...