Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Piszczące FERODO......:/


Gość Chińczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chińczyk

Witam!!!

 

Kupiel ostatnio za posrednictwem strony internetowej www.sklepmoto.pl klocki hamulcowe firmy FERODO premier. Jak sie okazalo po zamontowaniu, ze piszcza przy lekkim hamowaniu. Nie wiem czy jest to jakis Fake....???? zaplacilem za przod i tyl komplet 250 zl. Czy moze jest tak, ze sa to nowe klocki i musza sie troche wytrzec????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinny, ferodo slyna z tego, ze nie piszcza, sa miekkie i posiadaja taka wkladke antywibracyjna

poprzednie klocki piszczaly ?

jakie masz tarcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk ty mnie nie strasz bo do mnie właśnie wyjechały z tego sklepu i mają dojechać jutro ! ! ! model do P11 FDB 1096 ... ;)

Zamówiłem jeszcze filtry Knechta i olej Valvoline... ciekawe co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam to samo.

tarcze lucas, klocy ferodo z tego sklepu, przy delikatnym hamowaniu jedna strona piszczy.

ale mozna sie przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob zdjecie klockow jak je dostaniesz, zobaczymy czy to ferodo, na allegro podobno pelno jakiegos dziadostwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tarcze Sakury i klocki bosha jedna strona też popiskuje ale jak samochód dosłownie się toczy rozbierałem sprawdzałem czyściłem nie pomogło reklamować nie ma co... przy dojazdach do skrzyżowania i hamowaniu nic nie piszczy dopiero jak samochód dosłownie ledwo się toczy... a o klockach bosha złego słowa nie dam powiedzieć bo sa super podrób ferrodo na allegro itp jest masa (podobno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, najpierw mi zamontowali klocki jakieś JC, efekt oczywisty - pisk.

Następnie zamówiłem klocki Nipparts - po klikuset kilometrach okazało się że piszczą jak pociąg towarowy. Nie dało się bez obciachu przez miasto jechać. Nie piszczały tylko w przypadku depnięcia na maxa pedału hamulca.

3 krok to zmiana klocków w norauto na Lukasy. Od tego momentu mam błoga cisze :-) Rodzina spokojniejsza, żona zadowolona. Polecam :-)

 

Pozdrawiam, Yankee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...