Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zderzaki + dokladki na progi + lotka K10


Gość wrob3l3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wrob3l3k

Witam,

czy ktos moze wie gdzie mozna dostac rzeczy wymienione w tytule do K10 ? i czy do kzdej wersji k10 one pasuja ? (zderzaki troche dluzsze niz org.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi ci o bajerki z SuperS'ki :D pasują normalnie tylko musisz sobie dziury powiercić :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wrob3l3k

a jakis pomysl skad je wziasc ? najbardziej chodzi o dokladki na progi, bo zderzaki to juz sobie wyczailem na szrocie :) moze jest jakis sklep w necie z takimi rzeczami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dobże pamiętam ktos na forum ostatnio pisał ze ma na sprzedaż bo kupił taka mikre od jakiegos kolegi za gr i ma na sprzedarz własnie te wszystki spojlery przeszukaj forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jeszcze gdzies lotke, nakładki na błotniki i progi do k10 od wersji SuperS. Są w kolorze czarnym, jak bede mial dostep do cyfrowki moge zrobic zdjecia jakby ktos byl zainteresowany.

Cena to ok 180 zl

 

pzdr

 

Ps. Mam chyba gdzies jeszcze drugi spojler do k10 pod tylna szybe, ale jeszcze musze sie upewnic.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale licznika z obrotkiem już nie ma......... :/

...Bo kupił go Snafu :kosci: :diabel2: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na sprzedaż lotkę na tylną klapę do K10 :D

A czemu jej nie zakładasz??? Przecież z lotką auto o wiele lepiej się prezentuje...O ile pamiętam, miałeś ją wcześniej zamontowaną :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wiem że to stary post ale chciałbym zapytać czy ktoś nie ma do sprzedania tych dokładek bo szukam już od pół roku i nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do sprzedania... mialem w planach do siebie zakladac, ale micra i wszytkie graty do niej ida na sprzedaz...

 

wiec tak... od SuperS do sprzedania mam:

tylni zderzak, dokladki nadkoli i progi (razem z tymi wszystkimi gumkami uszczelniajacymi oczywiscie) w kolorze srebrnym... nigdy przezemnie nie zakladane... tak jak przyszla do mnie paczka tak leza teraz te graty i zajmuja miejsce w pokoju...

 

zderzak przedni (bez halogenow) czarny... widac ze byl lekko pukniety i wogole lakier mi sie na nim nie podoba...

 

ale jesli wszytko i tak pojdzie do lakierowania to roznicy duzej nie powinno robic...

 

do tego mam jeszcze maly rarytasik... lotke do micry na klape ale nie taka jak od superS... tylko taka troszke inna.... orginal nissana w kartonie z instrukcjami montazu, klejami itp itd...

 

narazie nie mam czasu ogarniac tego... za kilka dni wyjezdzam nad morze... jak wroce to zrobie taki moj maly "lawina's garage sale" ;) ... z ladnymi dokladnymi zdjeciami itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...