Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LPG a Nissan Altima 3.5 SE


Gość Perek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2003 roku mam w Chicago nissanka altimke 3.5 SE. Podjalem decyzje, ze dosyc juz tej tulaczki i wracam do domu. Poczatkowo myslalem, ze zakupie sobie jakies autko w Polsce jednak przywiazanie do mojego autka wzielo gore, chce zabrac altimke ze soba. Wiec panowie mam pytanie, potrzebuje od was pomocy, Po przylocie chce wstawic jakis dobry gazik. Bybym wdzieczny abyscie podali mi kilka propozycji zaufanych i dobrych warsztatow, cene. Oraz jaki gaz powinienem sobie zainstalowac . Z gory serdecznie dziekuje. Jezeli macie tez jakies pytania z mila chcecia na ni odpwiem. Pozdrawiam jeszcze z za oceanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

amerykanian + duzy silnik = tylko sekwencja z wszytkim zabezpieczeniami ogolnie powiem ze wyjdzie cie to bardzo drogo :) nawet kolo 4 tysiakow albo i lepiej niestety takie sa uroki amerykanskich aut ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , ze nie jest to tania inwestycja, biore to auto , bo jest sprawdzone. Sprzedawac sie nie oplaca, bo wezme tylko kilka tysiaczkow , a za te kilka tys w Polsce raczej 10latkowie chodza. Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wiec panowie mam pytanie, potrzebuje od was pomocy, Po przylocie chce wstawic jakis dobry gazik. Bybym wdzieczny abyscie podali mi kilka propozycji zaufanych i dobrych warsztatow, cene.

 

Witam chcesz adres dobrych warsztatów okej :one:

ale gdzie w całej polsce czy w jakimś konkretnym rejonie ojczyzny może :582:

Zakładaj sekwencje najlepiej uznanej firmy bo najtańsze w twoim silniku to kto wie :583:

poczytaj troche tu :568:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...4737cd5b#369531

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko od siebie ze w swojej maximce (3.0 V6) mam juz pol roku sekwencje zakladana w Kusietach (pod czestochowa) za 3000zl - 4Gas - polska firma i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...